Uncategorized

Bu sonbahar

tek renkli, soyut tasarımlar veya nötr geometrik çizgiler hakim olacak minimalist ve nötr manikür kavramları, bu sonbaharda minimalist bir tırnak sanat stili için istediğiniz şeydir. İster evde bir DIY manikür yapıyor olun, ister bir salon ziyaret edin, bu minimalist tırnak stillerinin ilham kaynağınız olsun. Burada, mikro çizgilerden basit sonbahar vibe tasarımlarına kadar almak isteyeceğiniz tercih ettiğiniz stilleri yuvarladık.

Nötr manikürün yanı sıra minimalist nedir?

Bu, son derece ayrıntılı ve dikkat çekici bir set istemeyen biri veya temalı bir tatil çivisi kavramına giren biri için uygun manikür türüdür. Tırnaklarını evde cilalayanlar için, minimalist yöntemlerin yanı sıra stillere de tamamen erişilebilir ve yeniden yaratılması basittir. Aynı şekilde Nail Art Acemies için de harika bir haber.

Evde minimalist manikür nasıl yapılır?

Evde kendi tırnak sanatınızı yapmak göründüğü kadar zor değil: başlamak için basit bir stil seçtiğinizden emin olun. Üst ve alt katlar da aynı şekilde önemlidir, çünkü bu, çivileri ve tasarımı korumanızı sağlar. Temel ipuçlarıyla uymayı anladığınızdan emin olun:

Küçük çizgiler veya noktalar için saç tokası veya kürdan kullanın. Daha büyük noktalar için, temiz bir kozmetik veya top şeklindeki pimin ucunu kullanın.

Bir kombinasyon olarak kare bir teneke folyo kullanın ve üzerinde tercih ettiğiniz nokta tırnak renginin bir su birikintisini konumlandırın.

Tercih edilen nokta aleti ile renge daldırın ve tercih edilen tırnak alanına dikkatlice bastırın.

Bu minimalist tırnak stili, ister nötr bir renk tercih ister hala oldukça ince bir renk pop isteyin, kişisel tarzınıza uyarlanabilir. Kremsi ve kremsi yarım buçuk çikolatalar, tercih ettiğimiz yulaf sütü latte için mükemmeldir ve bu sonbaharda hakim olacak.

Ayrıca bakınız

Sonbahar Moda, Mağaza ve Stil
4 Sizi heyecanlandıracak ofis desen parçalarına geri dön

Ve size başlamanız için çok daha iyi bir görsel ve bazı kavramlar sağlamak için, bu sonbaharda hakim olacak ve bir sonraki manikür fikriniz için kaydırmaya devam edecek olan minimalist ve nötr manikür kavramlarını topladık.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *