category

Ağır parfümlerin yanı sıra kokulara alternatifler

Parfümleri seviyoruz, kokusu ve aroma bizi cennetteymiş gibi hissettirebilir. Bununla birlikte, hepimiz ağır kokulara, güçlü kokulara veya aynı şeylere düşkün değiliz. Bu yüzden parfüm alternatiflerimiz var. Ancak parfüm alternatifleri ile ne demek istiyoruz?

Piyasadaki diğerleri kadar ağır olmayan yeni bir parfüm markası mı? Yoksa parfüm seçenekleri biraz nadir kokuların yanı sıra koku seçenekleri mi, hatta cennet gibi bir koku elde etmek için kullanılabilecek doğal kolonlar mı, parfümlerle bağlantılı ağırlığı sing mi?

İşte ağır parfümler için seçenekler:
Deneyebileceğimiz aynı zamanda kullanabileceğimiz bazı ucuz parfüm alternatiflerine bir göz atalım, olur mu?
Vücut Spreyleri:
Duştan çıktığınızda, hala nemliyken ciltte bir koku spritzine sahip olmaktan daha ferahlatıcı olmayacak. Vücut spreyleri, burada kullanmak için en iyisidir ve harika bir etkiye sahiptir, ancak ağır parfümlerden daha hafif ve daha düşük korkutucudur.
Aynı şekilde, kokulu losyonların yapabileceğinden çok daha fazla, duyularda cennet gibi ve basit kokular sağlarlar. Vücutta hafif ve basit olan vücut spreyleri yaratan birçok büyük markanın yanı sıra baş ağrısı vermezler veya yoldan geçenleri ne giydiğinizi sorgulamazlar.

[Ayrıca oku: Kadınlar için en iyi parfümler]

Saf vanilya özü:
Mutfak alanınıza gidin ve tüm malzemelerinizi pişirme için nerede tuttuğunuzu bulun. Orada bir şişe vanilya özü keşfedersiniz. Yapabileceğiniz şey, bileğinizde biraz dab, bu da şimdilik gürültü olabilen, ancak ne varsayım, bileğinizde dab’ın son derece bit, sizi uzun süre güçlü tutacaktır. Bir çörek gibi koklayacaksınız ve mükemmel kalma gücü uzun.
Ve vanilya özünü kullanmak için bir şey masraf vermez. Lavanta, harika badem veya çilek gibi diğer ekstraktları da denemeyi bile seçebilirsiniz ve hepsi sihir gibi çalışıyor.

Kaynak: tidbits-cami.com
Kokulu spreyleri ve yağları kullanmak istemiyorsanız veya ona duyarlıysanız, olasılıklar, gün için bir koku olarak bir losyon kullanabilirsiniz. Burada olan şey, losyonların daha hafif ve geleneksel parfümlerin neyle ilgili olduğundan daha hafif kokuları olmasıdır.
Cildinize de iyi girerler, aynı zamanda daha az fark edilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz büyük markalarla birlikte birçok gelişmiş ve bütçelenmiş seçenek vardır. Yani bir sabah kokunuzu veya parfümünüzü giymek istemeseniz bile, sorun değil. Kokulu losyonunuzu kullandınız ve gün yapıldı.

Duş jelleri:
Duştayken kendilerini iyi ovuyorsunuz, ancak duş jellerinin her zaman uzun bir süre vücudunuzdaki aromalarıyla kalacağını anlıyorsunuz. Duş jelleri internette keşfedilebilir veya bunları bir dükkandan da alabilirsiniz.
Aromaların yanı sıra çeşitlerin yanı sıra mevcuttur ve her biri güzel ve güzel kokuyor. Gurmand’dan pembe üzüm ve mandalinadaki gevrek kokulara, derin lezzet ve aynı şekilde deriden şehvetli bir cazibe için deriden seçim yapabilirsiniz.

[SC: Mediad]
Bebek yağı:
Sadece bir bebeğiniz olsaydı ya da bir bebeğiniz olduğunu anladığınız bir kişi varsa, bebek yağ şişesi etrafta olurdu. Ayrıca, cennet gibi kokan birçok bebek ürünü vardır, ancak onları tam olarak nasıl kullanacağınızı anlarsanız. Bebek yağlarının çoğunda mandalina, lavanta ve bunlarda papatya vardır ve ayrıca cilde de son derece naziktirler. Sadece bir gün boyunca gidecek biraz bebek yağı yapmanız gerektiğinin yanı sıra papatyalar gibi kokulu olacaksınız.
Kaynak: Amazon.
DIY yöntemlerini kullanarak daha ucuz parfüm seçeneklerini incelemek ve daha fazla yaratıcılığın tadını çıkarmak isteyenler için önemli yağları kullanabilirsiniz. Seçeneğinizin her türlü önemli yağını alıp vücudunuza koyabilirsiniz veya farklı notları entegre edebilir ve bir sağlayıcı yağı ile karıştırabilir ve bir rulo olarak kullanabilirsiniz.
Limon veya nane, vanilya veya lavanta ve size cennetsel bir koku getirmek için diğer birçok seçeneği deneyebilirsiniz, içlerinde kimyasalların yararlanmasını sağlar. Bileşenleri yönetebilirsiniz ve önemli olan budur.

Botanik tabanlı kokular
Yumuşak kadınlığı yankılanan bir koku arıyorsanız, bitkilerin yanı sıra çiçeklerin de anımsama alanı arıyorsanız, botanik bazlı bir koku seçmelisiniz. Bunlar, yüzde yüz doğal olan ve bunlarda sentetik veya kimyasal olmayan kokulardır. Onlar da doğal yağlardan daha zengindirler. Pembe greyfurt, adaçayı veya hatta Fas arttı deneyebilirsiniz.
Umarız bu yayının kullanılması parfüm seçenekleri üzerinde büyüleyici olduğunu keşfettiniz. Ne anlamak istiyoruzD Sizden, bu parfüm seçeneğinden herhangi bir tür kullanıp kullanmadığınız veya kendiniz DIY’iniz olup olmadığınız, besteleyip bize bildirin!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *