Uncategorized

Alexander Scott Harris tarafından çekilen siyahtan siyaha

Elbise: Antropologie üzerinden Byron Lars | Ceket: C/O Ann Taylor (ayrıca bunun gibi) | Kolye: C/O Julie Vos (bir dizi farklı taş renk varyasyonunda ve “theclassy” kodunda site çapında% 20 indirim alabilirsiniz!) | Ayakkabılar: Charles David (F&F etkinliği sırasında şu anda çılgın satışta !!) | Güneş gözlüğü: Stella McCartney | İzle: Marc Jacobs (burada ve burada benzer) | Bilezik: J. Takım | Yüzükler: Gorjana ve Henri Bendel | Lehçe: Essie (Bu gölge şişede oldukça metalik görünüyor, ancak gerçekten metalik görünmüyor)

JavaScript şu anda bu tarayıcıda devre dışı bırakılmıştır. Bu içeriği görüntülemek için yeniden etkinleştirin.

______________________________________

Ne merak ettiğinizi anlıyorum ve yanıt hayır. İlk Post-Clooney Nuptials blog yayınının tamamen siyah olması tesadüf değil. Funereal bir şeyin uygun olduğuna inandım.

Birkaç not:

Bu elbise tamamen bej renkli bir kumaşla kaplıdır, bu nedenle ofiste herhangi bir skandal gören görme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacaktır. Bununla birlikte, çalışma ortamınız özellikle muhafazakar ise, manşonların çizgisiz olduğu için elbisenin üzerine bir blazer veya hırka takmanız gerekebilir. Siz veya ofisiniz için hala çok iyi ise, ancak fikri seviyorsanız, bunun yerine bu harika etek versiyonunu inceleyin.

Petite iseniz, bu elbise aynı şekilde küçük boyutlarda mevcuttur. Sizin için puan.

Forma oturan kılıf/kalem etek silueti içermiyorsanız ve/veya sadece öğle yemeğinde daha fazla affedici sonrası börek olacak bir şey istiyorsanız, aynı tasarımcı burada bir A-line ile son derece benzer bir elbise yaparsanız bunun yerine midi etek. Seçenekler, bebek, seçenekler.

FYI – Bu hafta, hem Bloomingdale’in hem de Saks’ın beşinci arkadaşlarının yanı sıra hane halkı satışları devam ediyor! Bloomingdale’de, temelde ‘arkadaşlar’ koduyla ve Saks Off Beşinci’de her şeyden% 20 indirim var, temelde her şeyden, aynı şekilde ‘arkadaşlar’ ‘ile% 40’lık bir indirim var. (Bu adamların biraz daha fazla olabileceğine inanıyorum Promosyon kodlarıyla yenilikçi…) Her zaman olduğu gibi, Pinterest WishList panosuna göz atarak satış seçimlerimi inceleyebilirsiniz. Eyerlemek.

@Maryorton Instagram’da…

Dört

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *