Uncategorized

En iyi şekilde giyin (40 üzerinden): Julianne Moore

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Bu yayın bağlı bağlantılardan oluşabilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Sadece bunu söyleyeceğim: Dişi olmak, 40 yaşın üzerinde ideal şimdi harika. Garip öz-bilincin, kişisel tarzımın, kendi yaşımdaki kadınların yanı sıra çok fazla şaşırtıcı, güçlü olduğu kadar çok şey var. Noktadaki durum: Instyle Magazine, 2016’nın en şık 50’sinin listelemesini yayınladı – yanı sıra en iyi altı seçimin beşi 40 yaşında.

Julianne Moore, Cate Blanchett, Jennifer Lopez, Diane Kruger’ın yanı sıra Gwyneth Paltrow, bu yıl çarpıcı kırmızı halı tarzları için bu yıl “en şık” onur kazandı. Bununla birlikte, bu büyüleyici bayanlar moda anlamlarını 7/24 yüksek viteste tutuyorlar – her gün şık, bütçe fashionistas bile sallayabilir. Bu bayanlardan unutulmaz gündelik toplulukları vurgulamak için bana bir dizi gönderide katılın, yanı sıra aynı görünüşü daha azınızı nasıl elde edebilirsiniz.

Bugünün üzerinde 40 tarzı simgesi Julianne Moore. 55’te Moore, 80’lerin yanı sıra çok sayıda kırmızı halı karıştırdığını düşünerek oyunculuk sahnesinde yer aldı. En iyi resmi görünümü, Tom Ford’un yanı sıra Giorgio Armani gibi isimlerden uzun, şık, katı renkli önlükler bulunmaktadır. Günlük günlerde, yine de Moore, sıska kot pantolonun yanı sıra tees. Tam burada kendi gardırobunuza çalışmak için iki basit görünüyor.

Julianne Moore tarafından havaalanı tarzı

Daha az ara

Julianne’nin uçuş terminali topluluğu, bir araya gelmesi basit olduğu için çok fantastik. Büyük olasılıkla zaten çizgili bir tişörtün, sıska kot pantolonun yanı sıra, dolabında siyah ayak bileği botlarınız var. Bir sahte kürk ceketi ile doku ekleyin ve ayrıca bu kadar büyük (ve inanılmaz derecede fonksiyonel) bir tote çantası ve bu görünüşü çiğniyorsunuz. Büyük tüylü ceketi tonu almak istiyorsanız, bunun yerine kıvırcık kürk sahte yelek deneyin!

Faux Kürk Ceket, $ 79.99, H & M
Kadın Dirsek Kol Keten Tee, 17,99 $, Hedef
Mavi Jeans Serena Koyu Süper, 59,99, 6:00
Kadın A2 Aerosole tarafından Patik boyunca Strole, 43,99 $, Hedef
Calpak Zanny, $ 60.95, Shoebuy

Julianne Moore Sokak Stili

Daha az ara

Bu kıyafet için çok önemli olan ideal tee gömlektir. Malzeme arasındaki dengeyi ve formda bulunmadan önce birkaç denemeniz gerekebilir; Moore’un tee de oldukça hafif, yanı sıra, gevşek bir şekilde, bakmadan da gevşek bir şekilde uyuyor. (HUBBY’nin Hanes’inizin TARAFINDAN HİÇBİR YARARLANMAYACAKTIR.) Asos’ta harika bir seçim keşfettim, ancak Hedef, JCPenney ve diğer bütçe planı perakendecilerinin de harika seçim yapacağını.

Scala Panama Bow Band Fedora Şapka, 12,99 $ (satışta), JCPenney
Vero Moda Yuvarlak Boyun Jersey T-Shirt, $ 11.50, ASOS
Bacaeau ponte ayak bileği pantolon, 29,97 $, Nordstromrack
Ekstra Uzun Sterling Gümüş Kolye, 29,90 $, Etsy
Birkenstock Gizeh N Sentetik Tanga Sandal’a açık, 25,99 $, Walmart

Julianne Moore Style’deki sokaklarda yürümeye hazır mısınız? Instagram görünümünü görmek isterdim!

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Planı Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi doğrulamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *