Uncategorized

Tatlı ve basit

, halihazırda satılan kıyafet kalıplarını yayınlamamaya çalışıyorum, ancak bu (thatpectlittleBlackdress.com sitesini girmeden önce oraya gitmeden önce tıkamak için uğradı) bir istisna olacak, çünkü ben Hepinizin desen numarasını not etmesini ve saat listenize koymasını iste.

Bu, etrafta olması için mükemmel bir desen. Tatlı, basit, olduğu gibi, elbisenin odağını keşfettiğiniz harika malzemeyi gerçekten yapar. Ağır brokar, hafif ipek veya flimsy pamuğun kullanılıp kullanmadığınıza bağlı olarak tamamen farklı bir his olmalıdır. Çizgili Ajur Dantel’de ilk önce yaparım, sanırım ve sonra aptal bir kapitone baskıda. yanı sıra kimsenin hiç kimsenin olmayacağı konusunda “Hey, aynı model değil mi?”

Bunun gibi bir kaç kıyafet kalıbı var. “Acil durumlarda, bunu bir daire eteğine” koyun. Hızlı bir etekle eşleştirilebilecek hızlı bedenlere (uyum sağlayacağım) sahip olmak güven vericidir. Cep ekleyin, Premade Dikişi Bağlama ile Yüzey Hem ve Boyun, Sıcak Demir ile Dokunma – yanı sıra, yeni bir elbiseyle kapıyı dışarı çıkar.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

APB BDP’de (BDP = Gelin Kıyafeti Deseni) 4 Şubat 2009
Neden Sadelik PrintSew Desenleri Jet’ten 19, 2012 “Desenleri” kullanmayacağım
“Vintage desenler neden bu kadar pahalı olan” bir misafir rant? 17 Temmuz 2008 ile 116 yorum

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *