Uncategorized

Direnç … Nostalji …

Jen B. Bana bu ebay link gönderdi ve ben aşığım. Sadece bu tafta, bir şemsiye kontrolünde değil, süslü düğmeler ve ciltleme ve cepler ve çok iyi durumda, 40b / 30W’dir. Normalde böyle şeyler çok, bundan çok daha küçük. Git Closeups görmek için resmin üzerine tıklayın – onlar gerçekten buna değer.

Bu elbise, gerçekten on yıl önce yaptığım ilk “fantezi olmayan” (pamuklu olmayan) elbiselerden birini hatırlatıyor, ya da çok daha fazla … çok hafif bir ipek elbise (desen için çok hafif) kahverengi ve Krem şemsiye gömme. (Sanırım Paron’da bile, NYC’deki ilk kumaş alışverişlerimden birinde bile aldım.) Bu deseni kullandım, Vogue 1573 (üzgünüm, kötü resim, iyi desen):

Ve gördüğümde gördüm, ki bu dantel versiyonu (sadece benimki dantel değildi). Her şeyi mektuba yaptım: Midriff ve yakasını arayüzlemek için İkinci İpek Organze, en iyi kahverengi cam düğmelerini buldu, elle haddelenmiş, saptanım, tespit edilemeyen fermuar … Akşam yemeğinden önce her şey. (Peki ya her şeyi uzağa koydu ya da Bay Elbiseyi, Arturo’nun burritoslarına benimle birlikte yürümek istediğine ikna ediyordu … Çok fazla burritos yedik.) Bu elbiseyi hala yoksa Sızdıran bir kaleme, Dammit ile ısıtılmış bir argümanı kaybetti.

Bu, yaptığım bir sonraki kumaş (bu özgürlük değil), büyük bir kahverengi ve krema şemsiye gömleği olacak ve ilk önce kahverengi kontrol onuruna yakışıklı, tam etekli bir shirtdress yapacağım. ve giydiğimde kendimi kurşun kalemlerle kısıtlayacağım.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Shirtwaist # 2Bubruary 27, 2008
Bir elbise arıyorum … ve beni nag, lütfen 20, 2009
11, 2008’den 2008 ile dolaşırken en kısa sürede yapacağım on şey 64 yorum

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *