category

Pakistan öncesi gezi etkinliği için DUCHESS SARTORIAL DIPLOMASYONU

DUCHESS, aynı zamanda, Londra’daki Ağa Khan Center’daki Aga Khan Center’daki bugünün etkinliği için bazı diplomatik giyinme ile ilgili olarak yeni bir etikete sahipti.

Yukarıda Aga Khan’ı karşılayan Kate’nin yanı sıra William’ı merkeze, “Eğitim, bilgi, kültürel değişim için bir yer ve Müslüman medeniyetler için bir yer” olarak tanımlandı. Royals’ın Richard Palmer’den gelen bir video.

Aga Khan’ın bazı arka planı: Başlıklarının yanı sıra tiyatar adı Prens Shah Karim Al Hussaini, Aga Khan IV, KBE, CC. O, 12 ila 15 milyon Shia Ismaili Müslüman olan 49. kalıtsal İmam veya Manevi Lider. Aynı şekilde bir hayırsever, işadamı, yanı sıra yarış atı sahibi; 2004 yılında İngiliz İmparatorluğu’nun en seçkin emrinin Knight Komutanı atandı. Aşağıda, HM’nin yanı sıra, bir Windsor Kalesi Akşam yemeğinde Aga Khan, 2018’de elmas jubilee’yi 49. kalıtsal İmamı olarak kutlamaya ev sahipliği yaptı.

Bugünün etkinliği, dünyadaki en büyük kişisel hayır kurumlarından biri olan Pakistan ve AGA Khan Gelişme Ağı’nın yüksek tazminatı ile işbirliği içinde düzenlendi. Bir AKDN haber sürümü, şebekeyi “yaşam koşullarının yanı sıra, yaşam koşullarının yanı sıra, Milyonlarca insanın, Güney’in ve Orta Asya’nın yanı sıra Orta Asya’nın yanı sıra, milyonlarca insan için fırsatların yanı sıra bir grup gelişme ajansı grubu” olarak nitelendiriyor. Dünyanın en uzak bölgelerinin bazılarında da dahil olmak üzere 30’dan fazla ülkede aktif.

Çoğu hatırlayacağı kadar, bu nişan, Dük’ün hemen önüne ve 14 Ekim’de 18 Ekim’de çalışmanın yanı sıra DUCHESS’in Pakistan gezisinin yanı sıra.

Londra’daki merkez de Aga Khan Vakfı’na, AGA Khan Üniversitesi, Müslüman Medeniyetlerin Araştırma Çalışması Enstitüsü’nün yanı sıra Ismaili Araştırmaları Enstitüsü’ne de ev sahipliği yapıyor. Hepsi kültürel anlayışı teşvik etmek ve halkı dünya çapında ilerleme sorunlarına bağlanmak için çalışma olarak tanımlanır.

Etkinlikte, çift, şirketin yanı sıra mahalle liderleri de dahil olmak üzere bir dizi insanla tanıştı.

Aşağıda, kraliyetler ‘yaramaz çocuğa’ (Shahid Khan’ın sahne adı, sol altta görüldü), bir söz yazarı, yapımcı, hem de Londra’nın hemen dışındaki Pakistanlı ebeveynlere doğdu. PA raporları “2016 yılında yardım kampanyası ile birlikte başkanları için şarkılarından ikisini seçtiğim için teşekkür etti”. Merkezde, Tabla Virtuoso Shahbaz Hussain (Tabla küçük el davullarıdır).

SALIHA MAHMOOD Ahmed, BBC’nin 2017’deki Masterchef şovunun şampiyonu, misafirlerin yanı sıra, mutfağı hakkında bir konuşma yapıldı. Aşağıda sol altında, Dr. Mahmood Ahmed, sosyal medyada paylaştığı bir resimde. Bu basın dernek hikayesinden daha fazlası:

DUCHESS, Dr Mahmood’a söyledi Ahmed, prenses charlotte’in ısı ile “oldukça iyi” olduğunu ekleyerek baharatlı yiyecekleri sevdiğini söyledi.

Kate, aynı şekilde, bir aile olarak köri pişirme konusunda problemi dile getirdi, çiftin üç çocuğunu – Charlotte, Prince George’un yanı sıra Prens Louis’in yanı sıra, genellikle baharatsız.

“Ailede çok zor bir pişirme köri, çocuklar baharatsız bir parçası var, (Duke’s) ortamdır, yanı sıra sıcak gibi dedi.” Dedi.

Şef tarafından paylaşılan başka bir resim.

Ödüllü şefin yanı sıra doktor bugünün resepsiyonu hakkında yazdı:

Kalbim bugün zevkle dolu. Hayatımın en unutulmazlarından biriydi. Dükü, Cambridge, Prince William’ın yanı sıra Kate Middleton’un yanı sıra, Magnificent Philanthropist’in kendisi, Mighness Aga Khan, Aura’nın Aura gibi cömert bir ruhun yanı sıra Charisma boşluğu sevinçle doldurdu.

William’ın yanı sıra, Kate’in yanı sıra Kate, telaşlı programlarında @ Masterchefuk’u izlemekten hoşlanıyordum.

Ayrıca olayda, Boxer Haroon Khan, sol altta görüldü; Komedyen, aktris, yazar Shazia Mirza, mavi elbiseyle görülüyor.

Şimdi, Kate’nin hangi kate giydiğini, Pakistan turunun önündeki diplomatik bir ekran. Elbisesi ile başlıyoruz; Kuşkusuz, Pakistan’ın bayrağının ana rengine bir selamlayan bir gölge.

Parça, Aross Kadının yanı sıra soleri Londra’nın yanı sıra işbirlikçi bir koleksiyonun bir parçasıdır. Aross Kadın, Eski Harper’ın Çarşısı Düzenleyicisi’nden Amanda Ross’un yanı sıra Soler, Barselona doğumlu, Londra merkezli tasarımcı Alex Al-Bader’in gelişimidir. Kapsül, çevrimiçi perakendeci net-A-Porter’a özeldir.

Kate’nin tarzı Amanda tarzıdır (556 $). İpek Georgette’nin hazırlandığı, maxi-uzunluk ve toplular, elastik bel, kendini kemer, şeffaf kollu, yanı sıra bir bluz etkisi üreten kravat bağlantı elemanları olan manşetlerin yanı sıra yuvarlak bir boyun çizgisidir. Tamamen kaplı, elbisenin bir fermuarı yok, ancak kafanın üstünde kayıyor.

Kanat / kayışa daha iyi bir bakış. Birinin beklediği gibi Amanda bir imzaAROSS için parça, farklı kumaşlarda olduğu kadar uzunluklar.

Bugünün TELEGRAPH’IN BECHAN HOLT’DAN GELİŞTİRİLMESİNDE BELGELERİMLER:

DUCHESS, geçen yıl gardırobunun gelişimini göstermek için yeni bir TourDrobe tekniği hakkında cesurca bir niyet beyanı olmayı yapma şansını aldı. ”

Tipik MIDI / diz uzunluğunu birkaç inç düşürdü, böylece elbisesi ayak bileği kemiğine çarptı, böylece manşonlar bileğinin hemen üstüne çıktı, mütevazı bir dini liderine gören alçakgönüllülüğe ulaştı.

Gecesi, “Bu ilk kez Kate’nin markayı giymeyi seçtiği zaman, bu, en son bir zamanda Temmuz’da işbirliğinden işbirliğinden bir polka-dot MIDI elbisesi giymiş olan Wessex’in bir favorisidir. yıl.”

Kate, tanıdık parçalarla, Emmy London ‘Rebecca’ pompaları (455 $) ve Natasha Debriyajı (400 $).

Topuklar, 4.5 “topuklu geleneksel bir nokta toe tarzıdır; Debriyaj yaklaşık 5 “x 8” olarak ölçer ve bir manyetik geçmeli kapatma. Her iki madde de ‘yeşillik) adlı bir renkte genç süetten yapılmıştır.

Kate, saçlarını son derece gevşek bir kıvırla giydi.

Küpeleri Zener tarafından, göz kamaştırıcı seramik damlaları (8 $).

Zener, Pakistan tabanlı bir satıcı olan Cambridge tarafından 2014 yılında başlatılan oldukça yeni bir marka.

Seni çok daha fazla fotoğrafla bırakacağız.

VİDEO:

Bu 1:30 The.isMaili’den video, resepsiyona harika bir görünüm sunan tüm NAT gürültüsüdür.

Bu parça TV24 haberlerinden yaklaşık 30 saniye kadar koşar ve çiftin varışını kapsar.

Itn’s Royal Hanehalkı Kanalı bu videoda 5 dakika + var.

Bağlantı:

Günlük posta hikayesi burada;

Bir merhaba! parça burada; Telgrafın moda sütunu burada; Gecesi ortak kısa makale burada; Aynanın koruması burada

107Save

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *