Uncategorized

Olmak zorunda değilsin

[Görüntü Andy Warhol’a Göre © 2015 Görsel Sanatlar, Inc. / Sanatçılar Hakları Derneği (Ars), New York

Diğer günler, yorumlardaki insanlar tozluklar hakkında konuşuyorlardı. Tezgahlar hakkında oldukça agnostik, ancak tüm tartışma (gerçekten olabileceği gerçeğini ortadan kaldırdı * Gerçekten * gerçekten * taytta harika görünmek zor) beni, kadınların belirli bir temel korumak için izleyicilere borçlu oldukları yaygın konsepti inanıyor. Dekoratiflik.

Şimdi, bu, her gün oldukça törenleri (çoğunlukla) oluşturan birinden sıradışı görünebilir, ancak şunlar olmak zorunda değilsiniz. Herkese şablona borçlu değilsin. Erkek arkadaşınıza / eşinize / eşinize, iş arkadaşlarınıza değil, özellikle sokaktaki rastgele olanı değil. Annene borçlu değilsin, çocuklarına borçlu değilsin, genel olarak medeniyete borçlu değilsin. Güzellik, “dişi” olarak işaretlenmiş bir alanı işgal etmek için ödediğiniz bir kiralama değildir.

İsterseniz oldukça olmamasını söylemiyorum. (Başka bir deyişle, feminizm’e karşı koyma borcunuz yok.) Oldukça hoş, eğlenceli, hem de tatmin edici, hem de insanların gülümsemesini yapmalarını sağlıyor. Bununla birlikte, önemi hiyerarşisinde, oldukça mutlu bir dizi basamak, sağlıklı bir yöntemdir, yanı sıra bir penans olarak yapılırsa veya bir zorunluluktur, bağımsızdan çok uzakta olabilir, gerçekten zorlaşmanız gerekebilir pusta görmek için.

Fakat pratik, günlük terimler konusunda oldukça iyi olmamış neler yapmazsınız? “Unflattering” veya “modaya uygun olmayan” olan şeyleri kullanmak için özür dilemek zorunda kalmamanız gerektiği anlamına gelir – özellikle aslında, sizi oldukça derinden daha derinden memnun ederler. Öyleyse, tercih ettiğiniz renk, sizin için “iyi” bir renk değilse? Öyleyse, eğer “çok şişman” iseniz (bazı keyfi bir önlemle) kolsuz bir üst için mi? Temizseniz, kamuoyu için bir atıfta bulunmayı önlemek için yeterlidir, ayrıca herhangi bir açık yaranın türünü sarmak için, lütfen sizi mutlu ederse, herhangi bir renk veya stil takabilirsiniz.

Yararlı bir şişlik karar ağacı yapacaktı, ancak her şubenin sonu, “şikayetçilere cehenneme gitmesini söyle” diyen bir balondu, bu yüzden bir aracı değildi.

Güzel, söylemesi talihsiz bir raf ömrüne sahip olabilir. Bir noktada (eğer şanslıysanız) gençlerle çok bağlı. Bazı durumlarda (Diana Vreeland ile olan durumdaki gibi, yukarıda, bunu anlamadan önce şık, hatta çarpıcı (ya da moda-y dönemi laide) bittiğini tam olarak geçebilirsin. Ancak kazandın ‘ “Bu yöntemi güzel bir şekilde” belirten tüm göstergelere uymanız gerektiğine inanıyorsanız, çok ilginç olanı keşfettiğiniz yolu gezerek oraya gidersiniz. (Ve “devlet olan Naysayers” ama bu hoş değil ” !)

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Kitap İnceleme: FashionJanuary 24, 2013 “Kitaplar” ın İmparatoriçesi
Bir sorun ne zaman sorun değil? Bir fırsat olduğunda. Şubat 26, 2009
Mambo elbise! Bongos! 9 Ocak 2009

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *