category

Bu Sevgililer Günü’nü denemek için romantik saç modelleri

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Erkek arkadaşı, bekar kızın gecesi dışarıda, ya da ailesinin evinde akşam yemeği? Bir ‘hızlı ve kirli’ saç rehberi bakıyorsanız, tam burada bazı ipuçları yanı sıra, acemi ya da gelişmiş bir saç stilisti olsanız da, inanılmaz derecede oldukça Sevgililer Günü saç stilleri için püf noktalarıdır.

Bu yayın bağlı bağlantılardan oluşabilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Sevgililer Günü saç stilleri deneyebilirsiniz!

Romantik bukleler

Saçınız doğal kıvırcıksanız, o zaman yapmanız için çok fazla şey yok! Düz saçlar için, kıvrılma ütüsü (namlu daha yumuşak olanı daha büyük olur) yanı sıra yüzünden kıvrılır. Yumuşak dalgalara birleştirin, daha sonra bukleleri tutmak için tercih ettiğiniz saç spreyi kullanın.

Biraz daha maceracı hissediyorsanız, kıvırcık taraf at kuyruğu deneyin. Göz alıcı bir tokastı veya veya renkli kafa bandı ile biraz ışıltı ekleyin. Saç aksesuarlarında çok para harcamak zorunda değilsiniz. Tercih edilen yerlerimden biri aksesuarlar için alışveriş yapmak Claire’dir. Mükemmel bir seçimdirler ve tatillerde oldukça harika fırsatlar var.

Doğal pin geri

Tüm glitter ve altının yanı sıra sizin işiniz değilse, bu geleneksel görünüm etkileyeceğinden emindir.

Saçınızı yanı sıra yanlara döndürün. Saçınızın akmasına izin verin. Bu son derece doğal, stresli ücretsiz bir görünümdür. Parçayı aşağı doğru pürüzsüzleştirmek için üst kısmında biraz geyik koyabilirsin. Viola! Ne sevimli bir bakış!

Düşük topuz

Zamansız bir şey var ve düşük bir topuz hakkında büyüleyici. Bana süt toplayan alanlarla çalışan çiçek hizmetçileri hatırlatıyor … Bana neden sorma. Her neyse, düşük bir topuz üretin, ardından renkli bir kafa bandı ekleyin. Çok daha fazla kurnazlık yapan kişiler için, kendi kafatınızı taze çiçeklerden yapmayı deneyin. Mükemmel saç aksesuarları gerçekten büyüleyici bir gece için ruh halini ayarla.

Saç yüzünden uzaklaştı

Daha kısa veya orta saçınız varsa, düz bir demir alarak doğal görünümlü dalgalar oluşturmayı ve saçları yüzünüzden uzağa çevirerek. Saçlarım orta ila kısa, yanı sıra bu stili ilk denedim, sonuçlardan memnun kaldım. Bu tarz saç şeklimi ve hacmimi verdi. Kesinlikle büyüleyici bir tarz.

Kalp örgü

Bu saç stilinin listenin sonunda olduğu bir neden var. Bunun yanı sıra, “Aşk Teması ‘ile birlikte gitmediği için kesin olarak olmadığı için değil. Bu saç modeli çok daha gelişmiş saç fashionista için olduğu için en altta. İşte bir öğretici. Bu v günü biraz daha fazla zamanınız varsa, kalp örgü kesinlikle stilleri deneme listemizdeki bir yeri hak ediyor.

Aşk tanrısı tarafından vurulduysanız veya vurulacak bir ok bekliyorum, her kadın bazı saç kaplarını hak ediyor. Eğlence!

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Planı Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi doğrulamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *