category

Zara House, ABD’de

paylaştı

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Uymak, şansımızdan arkadaşlarımızdan bir misafir yayınlamaktır.

Bir süredir, Zara’nın bir ev hattına sahip olmasını sağladım, ancak bunu sadece Avrupa’da teklif edildiğini bildiğim için beynin arkasına ittim. Bana göre, bu açılış töreninin Kenzo markalı ambalajı ile en havalı temyiz ürünlerini başlattığını söyledi, ancak yalnızca Afrika’da teklif edildi. Sahip olamazsam, inanmak istemiyorum.

Bu yayın bağlı bağlantılardan oluşabilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Fakat şimdi dokuz yaşındaki çizgi, aklımın ön saflarına geri döndü, çünkü gelecek hafta ABD müşterileri için çevrimiçi olarak piyasaya sürüldüğü için, ancak aynı şekilde sadece önizlemeye gittiğimden beri, gerçekten gördüklerimle gerçekten şok oldum. . Zara’nın an için çıkmamım şeyleri: Kamuflaj pantolonları, kırpılmış tüvet ceketleri, beyaz céline-y peplum, bu ofiste de kendi diğer kızlar da. Bu yüzden ev hattının bu konuda anında şıklık duygusu olmasını bekliyordum.

Öyle değil. Zara House, geleneksel olduğundan daha az eğlencelidir – ancak Zara’nın giysilerini çivili ceketler yerine iş zımbaları için alışveriş yapanların kendimi şaşırmaz. Temel olarak nötr bir paletin yanı sıra geleneksel malzemeler (beyaz seramik vazolar, ahşap çerçeveler, süslü gümüş çatal bıçak takımı) ile, liste bir Bergdorf kayıt defteri gibi okur, sadece daha az pahalı. Bu, gerçekten, C.wonder veya Metropolitan Kıyafetlerinde ne alacağınız (olsa da, evet, bazı başıboş bir Union Jack halıları ve orada kafatası motifleri var). Çeşitlilik var, ancak çoğu, çok daha fazla antropoloji-esque çok daha fazla kanıtlıyor.

Kesinlikle bu geleneksel estetik, ancak zara evi hakkında çok sinsi keşfederim. Özellikle şimdi, hala radarın altında olduğu durumlarda, birkaçı, kanepenizdeki intikam izlerken ya da sizi 50 dolardan az harcadığını izlerken, süslü altın daldırma beyaz şarap sürücüsünün sipariş edilmesini beklerdi. Ben de öyleyse, yani, saniyenin altındaki slayt gösterisindeki slayt gösterisindeki ürünlerin çoğunu satın alacağım. 9 Ekim Salı günü Zarahome.com’da. Şimdi işaretleyin.

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Planı Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi doğrulamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *