Uncategorized

Annemiz

Nelson Algren bile olsa az bir otorite kısımdaki Alışveriş ” ‘Annemin’ adlı bir yerde yemek” belirtti O darlık diğer perakende işyerleri için de geçerlidir sanmıyorum. Her neyse, sadece ( “Macajero en Daha” anne araçları) eBay MOM en Patterns karşılaştım ve ben (çok daha ben zaten dün olduğundan çok daha iyi) orada biraz para harcama olacak düşünüyorum.

küçücük bir pic ama dikiş üzerine take ile kesişen büst dikişi gerçekten harika detay görmek mümkün olmalı – Bu desen göz atın. Şimdi, o küçücük boyutu (B28) var verilmiş, ancak bu Şimdi satın alarak, bunun için soruyor ne kadar anne biliyor musunuz?

$ 6.00. Hangi şey değildir! Önemsiz! Önemsiz! O büyük 1960’ların başında çok kın ve kıpırdatmak elbise yanı sıra 1950’lerin tam etekli shirtdresses bir demet artı ton ve Boho 1970’li tonlarca var ve ben 2,50 $ olmak çoğu desenleri ile, 6 $ tepesinde o kadar görmedik -4 aralık. Yani gözatmasını gidin!

O da sen o listede var olmadığını bir şekil arıyoruz eğer onu eposta söylüyor. Benim Dilek kazıp bir kez, gelecek hafta bu out deneyebilirsiniz. alım beş desenleri, tamamen ücretsiz kargo olsun – – Onun nakliye de makul ve ben çok Hepinize onu tavsiye etmek memnun değilim bu yüzden onun e-posta tarzı, inanılmaz keyifli!

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Balo zamanı (yaklaşık 1989) 20 Nisan 2007
İlk elbise ve son dressMarch 12 2008
Anında Elbise! 27 Ağustos 2009With 65 comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *