Uncategorized

Casual Cuma: Michelle Tricca tarafından çekilen temiz kayrak

Ceket, kazak, pantolon, sandalet, eşarp: Kulüp Monaco | Manşet bilezik: J. Team (eski ancak bu benzer olanlar gibi burada, burada, burada, burada ve daha fazlası!) | Yüzükler: Gorjana (benzer) | Lehçe: Eller – Essie (lilacizm); Ayak parmakları-Covergirl (Vio-Blast) | Monogram Kolye: MyMonogramNecklace C/O | Çok zincirli kolye: Vanessa Mooney (benzer) | Güneş gözlüğü: Stella McCartney

__________

Bu hafta tatilde, plajside yeni kıyafetler çekme şansım oldu. Bu fotoğraflar bu blog için alışılmadık derecede glamy/kıdemli portre-y, ancak fotoğrafçım başarılı bir şekilde Jedi-Mind beni bu muhteşem banyan ağacının etrafında bir istiridye (OMG plaj puns! Çivilenmiş!) .

Daha yeşil (kelimenin tam anlamıyla) meralara gitmeden önce Monaco kulübüne göz atarken, bu arduvaz gri ceketi ve pantolonun yanı sıra süveterdeki allık pembe pembe pastel gölgesinin kombinasyonu ile anında aşık oldum. Bugün alışılmadık sayıda resim tarafından önerildiği gibi (aşırı yük için özür dilerim), özellikle güzel güneşli zemine karşı renk kombinasyonundan yeterli alamıyorum.

Aynı şekilde, eğer Untucked görünümü seviyorsanız (en son burada ve burada görülen), bu kulüp Monaco kazaklarını inceleyin. İpek gömlek kuyruğu, gerçekten katmanlı parçalardan herhangi bir demetlemeyi önlemenizi sağlamak için sweatshirt’in altına gerçekten dikilir, ancak katmanlı görünümü gerçekten cilalı, pürüzsüz bir şekilde korur. BA DA BING.

Tabii ki, bu rahat topluluk ofiste rahat cuma günleri için ayrılmıştır ve bu sandaletler geleneksel çalışma ortamlarındaki kişiler için işe yaramayabilir. Bununla birlikte, tıpkı tüm gönderiler gibi, umarım en azından kombinasyonu benim kadar ilham verici keşfedebilir ve belki de kendiniz ve kendi ofisinize benzersiz bir şekilde uygun bir yöntemle hayata geçirebilirsiniz.

Mutlu cumalar!

P.S. Rüzgara dikkat etmemin yanı sıra, soğuk New York’u dondurmam gerekmediğinden emin olmak için derin deniz balıkçısı (balıkçı kadın?) Olarak yeni bir kariyere başlamam tamamen mümkündür. Sadece bu konuda ön olmak istedim. Ahoy, Matey.

Gönderiyi Alın:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *