Uncategorized

Bir Haftalık Çantası Nasıl Paketlenir

Tam olarak Nasıl Bir Haftalık Çantası Paketlenir
28/04/2020, Alanic Global tarafından yayınlandı
Bahar tam burada, yani eğlenceli hafta sonu gezileri için tüm planlarınızı yürütmenin zamanı geldi. Deneyim arayanlar farklı bir yüksekliğe seyahat etmeyi severken yollar gibi sırtlar koydu. Hafta sonunuzu nerede geçirmek istediğinize bakılmaksızın, seyahatinizi rahat ve keyifli hale getirmek için uymanız gereken belirli kurallar vardır.

Gerçekte, piyasadaki önde gelen çanta üreticilerinden biri, yatırımlara değer eşsiz bir şık ve pratik çantalar koleksiyonu buldu. Öte yandan, haftalık çantayı paketlemek için kuralları keşfedelim.
İç çamaşırı için bir kese kullanın
Büyüleyici bir hafta sonu yapıyorsanız veya sadece ek bir sütyen getiriyorsanız, bu ürünlerin seyahat ederken yanlışlıkla maruz kalmasını istemezsiniz. Bu yüzden bir kese özellikle kullanışlıdır. Kozmetik torbalar da dahil olmak üzere iç çamaşırı çalışmaları şekillendirebilen her türlü torba. İyi olacağınız kadar fermuardan emin olun.

Daha küçük çantalar getir
Yeniden kullanılabilir, katlanabilir küçük çantalar seyahatinize gerçekten kolaylık katabilir. Örneğin, gün boyunca dağlara veya plaja gidiyorsanız, tüm gündüz ürünlerinizi daha küçük çantada tutabilirsiniz, böylece haftalıklığınızı otelde bırakabilirsiniz. Bu küçük çantayı bile çamaşır torbası olarak kullanabilirsiniz.
Tuvalet için küçük kaplar kullanın
Güneş kremi olmadıkça, tam ağız gargarası şişelerinin yanı sıra cilt kremi taşımaya gerek yoktur. Küçük, geri dönüştürülebilir plastik şişelere yatırım yapın ve temellerinizi bunlara aktarın. Öğelerinizi hata yapmamanız için her birini etiketleyin.

Alanic Worldwide · Tam Olarak Nasıl Bir Haftalık Çantası Paketlenir

Kıyafetleri birlikte yuvarlayın
Giydiğiniz kıyafetleri anlıyorsunuz – özellikle bir kez daha ulaştığınız kıyafetleri tekrar. Büyük olasılıkla seyahatiniz için böyle bir veya iki kıyafet attınız. Neden bu ürünleri bir araya getirmiyorsunuz? Bunu yapmak için, onları birine yuvarlayın.
Ayakkabılarınızı ayırın
Spor ayakkabılarınızı, ayakkabılarınızı veya topuklarınızı paketlerken, kendi çantalarına sahip olduklarından emin olmak istersiniz. Önceden bir ayakkabı torbası almayı hatırlayamıyorsanız plastik bakkal torbaları bile katabilirsiniz. Ayakkabılarınızı toplamak sadece koku aktarmalarını önlemekle kalmaz, aynı zamanda giysilerinize ve banyo malzemelerinize kir aktarmalarını da önler.
Müşterilerinizi benzersiz bir şık çanta koleksiyonuyla şaşırtmak istiyorsanız, sektördeki önde gelen çanta ve giyim üreticisinden biriyle iletişime geçtiğinizden emin olun. Yapmanız gereken tek şey, geniş kıyafet koleksiyonuna bir göz atmak, gerekli parçaları seçin ve yardım ekibine yığın ihtiyaçlarını belirtmektir.

Etiketler:
çanta üreticileri
Bag Üreticileri ABD
toplu toptan giysiler tedarikçileri
giyim distribütörleri
Giyim Üreticisi ABD
Giyim Toptancıları ABD
el çantası üreticileri

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *