Uncategorized

İdeal Sports Sütyenini Seçme Rehberi

İdeal Spor Sütyenini Seçme Rehberi
11/10/2018, Alanic Global tarafından gönderildi
Modern kadınlar formda görünmek ve kendinden emin olmak istiyor. Düzenli egzersiz yapmak sizin için yüksek bir öncelik ise, egzersiz deneyiminizi önemli ölçüde artıracak uygun fitness giyim eşyalarını almalısınız. Alışverişe başlamadan önce, ne tür kadınların atletik kıyafetlerinin sizin için ideal olacağını ve yapacağınız egzersiz türünü öğrenin. Örneğin, spor salonuna veya aerobik sınıfına gidiyorsanız, iç mekanlara uygun fitness kıyafetlerine ihtiyacınız olacaktır. Öte yandan, yoga için kıyafet seçiyorsanız, zor pozlar yapmanın kolaylığı ve rahatlığı sağlayan gerilebilir kıyafetler aldığınızdan emin olun.

Spor sütyeniyle başlayın:
Normal sütyeninizde egzersiz yapmak garip ve rahatsız olur. Hareket kontrolü için spor sütyenlerini alın ve destek ekleyin. Bu sütyenlerin özel tasarımları sırt yaralanmalarını önler ve göğüs dokularınızı hasardan korur. Daha önce hiç bir spor sutyeni satın almadıysanız, hangi nitelikleri arayacağınız konusunda kafanız karıştırılmalısınız. İşte spor sütyeninin bilmeniz gereken belirli özellikleri:
Kanca-Kazanma veya Kazak: Birçok kadın, sağladıkları konfor ve rahatlık nedeniyle kazak spor sütyenlerini tercih eder. Daha küçük göğüsleriniz varsa, bir kazak sütyeni sizin için ideal bir seçim olacaktır ve bunlar da yaygın olarak mevcuttur. Öte yandan, daha büyük göğüslü kadınlar kanca kapanmasını çok daha rahat bulacaklardı. Onlar için kanca kapağı spor sütyeninin takılması ve çıkarılması çok daha kolaydır.
Kapsüllenmiş, Sıkıştırma veya Dalga Stili: Ekstra desteğe ihtiyacınız varsa, kapsüllenmiş sütyenlere gitmelisiniz. Bu sütyen, göğüsleri yerinde tutan yumuşak bardaklara sahiptir. Sıkıştırma spor sütyenleri, göğsünüzü yerinde tutarak göğsünüzü daha düz görünecektir. Bu tür sütyen, daha küçük göğüsleri olan kadınlar için idealdir. Öte yandan, dalga stili çok fazla destek sunuyor. Bununla birlikte, birçok kadın egzersiz yaparken alt dalga stilinin rahatsız olduğunu düşünüyor.
Destek miktarı: Normal sütyenlerden farklı olarak, spor sütyenleri özellikle egzersiz amaçlı kullanılması amaçlanmıştır. Kadınlar için egzersiz kıyafetleri ararken spor sütyenleri almalısınız. Spor sütyenleri için çok çeşitli tasarımlar mevcuttur. Her biri belirli egzersiz türleri için tasarlanmıştır. Düşük etkili spor sütyenleri kilo alım, yoga veya kaya tırmanışı için idealdir. Öte yandan, orta etkili spor sütyenleri bisiklet, aerobik veya kros kayağı için tasarlanmıştır.
Geleneksel kayışlar veya yarışçı geri: Gerçekten hangi kayış elde edersiniz, kişisel zevkinize bağlıdır. Geleneksel kayışların görünümünü seviyorsanız, bunun için gidebilirsiniz. Ancak, daha büyük göğüsleriniz varsa, yarışçı arka kayış sizin için daha rahat olacaktır.
Mükemmel spor sütyenini seçmek bu ipuçlarıyla size pasta parçası olacak!
Etiketler:
fitness kıyafetleri
Fitness giyim üreticileri
Spor Sütyen Üreticileri
Spor Giyim Üreticileri
Kadınlar için egzersiz kıyafetleri

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *