category

Bu sezon için ayakkabı ölmek!

Ayakkabılar bu sezon için ölmek!
21/10/2020, Alanic Global tarafından yayınlandı
Ayakkabılar bir kadının en iyi arkadaşıdır. Popüler moda tasarımcısı ve moda ikonu Christian Dior haklı olarak, “Ayakkabılarınızın seçeneğine asla daha fazla önem veremezsiniz. Birçok kadın da önemsiz olduklarına inanıyor, ancak sofistike bir hanımın gerçek kanıtı ayağa kalkıyor. ” Bugünlerde en iyi toptan ayakkabı üreticileri, en iyi derecelendirilmiş tasarımcılardan oluşan yetkin ekibini yapıyorlar ve ünlülerden motivasyon alarak saat boyunca çalışıyorlar. Bu yüzden kadınların ayakları üzerinde süslemesi için tabağa en iyisini koydular.

İşte ABD’deki en iyi ayakkabı üreticilerinin bu sezon ayakkabılarda sunması gerekenler:
Kuşaklı extravaganza
Kuşaklı ayakkabılar özellikle bu sezonun yanı sıra çok yönlülükleri nedeniyle. Kuşaklı düz ayakkabılar, rahat bir şekil sağlayan ve her türlü kıyafetle kullanılabilen zeytin yeşili gibi çekici renklerde de mevcuttur. Kuşaklı ayakkabılar, ön tarafta ek oomf için bağlı bir kemer içeren rahat ve pürüzsüz malzemeden yapılmıştır.

Klasik süet stilettolar
Stilettolar, ayakkabılarla ilgili olduğunda, sofistike ve sınıf arayan kadınlar için en iyi seçeneklerdir. Stilettoes, özellikle elbiselerle güzel görünen çok modaya uygun ayakkabı. İster tarih gece ister karışık bir içecek partisi olsun, süet stilettolar odaya girdiğinizde gözlerin dönmesini sağlayacaktır. Figüre bir duruş ve yapı ekleyerek, bu ayakkabılar güçlü bir stil duygusu tarafından yönlendirilen her kadın için temel aksesuarlardır.

Büyülü metalik pompalar
Pompalarla ilgili olduğunda, kadınlar her zaman muhteşem kıyafetlerini tercih etmek için yeni ve ilginç seçenekler ararlar. Ayakkabılar, kıyafetlerinizi tamamlayan ve sofistike ve güzelliğine katkıda bulunan çok değerli aksesuarlardır. İdeal ayakkabılar olmadan, olağanüstü bir kıyafet parçası bile sıradan olduğu kadar sıkıcı olabilir. Metalik pompalar son zamanlarda moda dünyasında muazzam bir popülerlik kazanıyor.

Alanic Worldwide · Bu sezon için ölmek için ayakkabı!

Bu tek renkli pompaların sofistike ve basit stili, metalik bir yayılmaya sahip harika renklerin yardımıyla bir çentik alınır. Kör ve yüksek sesle olmanın aksine, bu yayılma o kadar incedir ki, müşterinizi bir kutlamaya hazırlarken, onu zarafet bir özetine benzetir.

Sadece en önde gelen toptan ayakkabı üreticilerinin yanı sıra ABD’deki giyim üreticilerinin yanı sıra, aynı zamanda saygın müşterilerinizin taleplerini karşılamak için ayakkabılardaki trend stilleri ve giysilerden yararlanmak zorunludur. çok geride rakipler.

Etiketler:
Giyim Üreticileri
ayakkabı üreticileri
Ayakkabı Yapımcıları ABD
Toptan Ayakkabı Üreticileri
toptan ayakkabılar

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *