Uncategorized

Kate, Kıbrıs RAF Base

ziyareti için eski ve yeni parçaları karıştırıyor. Düşes, Prens William ile bugünün Kıbrıs’a olan gezi için markaların bir karışımını giydi.

Onlar RAF Akrotiri’deydiler, üssüde bulunan asker ve kadınları ziyaret etmek içindi.

Omid Scobie’den bir video, çiftin havaalanı’na geldikleri gibi gösterir.

Çift bir RAF Voyager jet gemisinde (yaklaşık 4-1 / 2 saatlik bir uçuş) yolculuğu yaptı. Tatiller boyunca evden uzak olanlarla tanışmak ve zaman geçirmek istediler.

RAF’dan baz hakkında daha fazla:

RAF Akrotiri, İngiltere’nin stratejik çıkarlarını korumak için Britanya Kuvvetleri Kıbrıs’ı ve bölgedeki operasyonlara ortak destek sağlayan Kıbrıs Operasyon Destek Biriminin evidir.

Aşağıda, Dük ve Düküstü, bazda hangarlardan birinin içinde.

RAF Açıklama:

RAF Akrotiri, bölgedeki devam eden operasyonları destekleyen, Kıbrıs’taki egemen taban alanlarına destek olan son derece meşgul olan bir ortak çalışma üssüdür. Orta Doğu’daki yurtdışı operasyonlar için ve hızlı jet eğitimi için ileri montaj tabanı olarak kullanılır.

RAF Akrotiri’nin Griffin Helikopterleri ayrıca Kıbrıs Cumhuriyeti Polisi ve Ulusal Muhafız Hava Komutanlığı ile işbirliği içinde önemli bir arama ve kurtarma işlevi de oynuyor.

Merhaba’den daha fazlası!:

Raf Marham’dan 33 olan Corporal Karl Noakes, Saray’daki dünkü Noel Partisi’nde, kızı Alysia’nın resimlerini de söyledi.

Dedi ki: “Bu zor bir. Birçok kez uzaktayım ve asla kolay değil ama şimdi çok farklı. Ben bir babamım. Benim küçük kızım şimdi konuştuğumuzda annesini oynarken bana karşı oynadığımızı soruyor. Her yerde zor. Eşimin, Nicole, özellikle Noel’in geldiği zaman işe yaramadığım zaman için yaptığım şey için hayranlık duyuyorum. ”

Ve insanlardan makale:

Scott Stewart, üç numaralı bir babası ve 903 sayılı Seferier Hava Kanadı ile bir iletişim uzmanı, William ve Kate ile, geldikten kısa bir süre sonra tabandaki bir uçak askısını ziyaret ettikleri için konuştu.

“Kate, zamanın, özellikle erken yıllarda, zamanın erken yıllarında çok fazla olduğunu düşündüğünü söyledi, bu yüzden hepimizin yaptığımız fedakarlıkları tanıdılar. Noel için eve gitmeyecek kadar şanslıyım ama birçok insan olmayacak. ”

Telgraftan Kate’den alıntı:

Zamanlar ile empati yapan birlikler, ülkeye hizmet veren ailelerinden uzaklaştığını, “Bazı çocukların annelerinin ve babalarının ne yaptığını ve hepsini kaçırdığını gerçekten anladılar.

“Ailelerinizi Noel için bizimle getiremeyeceğimize üzgünüm.”

Dünün Noel partisi aile üyelerinde zaman harcadıklarını hatırlayabilirsiniz.

Bugün teslim edildi.

Hannah Furness’in günlük telgraf hikayesinden güne daha fazlası:

Hediyeler Çavuş karmaşasındaki ilk gruba teslim edildiğinden, Düşes, Squadron lideri Sarah Waghorn ve diğerlerini içeren ve postayı teslim etmek için şaka yapan bir grup RAF personeline döndü.

80 yaşındaki babası David Waghorn, Noel Partisi’nde kraliyetleriyle tanışmış olan SQN LDR Waghorn, “Onların parsel hizmetlerinin gerçekten kraliyet posta” olduğunu söylediler.

Burada çavuşun karmaşasında Kate’i görüyorsunuz.

Ve William bir hediye dağıtıyor.

Duke ayrıca tabanda kısa bir konuşma yaptı.

Açıklamalarından:

Katkınız için övgü aramıyorsunuz … ama Noel’e yaklaşırken, Catherine ve ben işiniz için övgü ve fedakarlığınızın tanınması için çok güçlü bir şekilde hissediyorum. Üniformalı zamanımdan, ikimiz de, iş taahhütlerinizi ailenizle birlikte dengelemek gibi bir miktar hissettiğini biliyoruz.

Herkes adına eve döndüğümüz için teşekkür ederiz. Taahhüdün için teşekkür ederim ve fedakarlıklar için teşekkür ederim. Borç ve Catherine’deyiz ve bugün seninle zaman geçirebildiğim için çok şanslı hissediyorum.

Çift, aynı zamanda resmen yeni bir Oasis refah merkezi, özel bir alan, “OPS’ye hizmet eden ya da burada kalıcı olarak yaşayan herkesin rahatlamaya gelebilecekleri” dedi. İşte bunun bir videosu, durgunluk tören kurdelesini kesmeden önce Kate ve William şaka yapacağınızı göreceksiniz.

Bir kek kesen çifti açılış kutlamasının bir parçası olarak görev yaptı.

Kate ve William bir yürüyüş yaptı.

Emily Nash Merhaba! Bir video paylaştı.

Şimdi Kate’nin Cyrpus’a yaptığı seyahat için giydiğinize bakmamız için.

Hemen tanınan bir parçadaydı, onun Smythe Duchess Blazer.

Ceket bu nişan için mantıklı; B tanımlanır bAskeri ilham verici olarak. Smythe’de satılmaktadır, ancak Saks’ta stokta (695 $).

Middleton Maven, Kate’nin yapboz pantolonlarını, markanın yüksek belli sporu luxe pantolonlarını (£ 130) geliştirdi.

Kate’nin el çantası, Haki Süet’teki Dora’ya (119 £ için satışta, başlangıçta £ 175’te fiyatlandırılmış) LK Bennett’den görünüyor. Parça 10 “x 5.5” ölçer ve bir omuz askısı ile birlikte gelir. ABD sitesinde bu renkte mevcut gibi görünmüyor.

Laura sayesinde çantanın hızlı kimliği için teşekkürler.

Kate’nin ayakkabıları, Haki Süet’te (295 $) ya da zeytinli Gianvito Rossi’deki LK Bennett’in fern topuğuna benzer, ama% 100 ikna olmadıkları her iki tarz. Bir karşılaştırma için kullanmak için daha iyi fotoğraflar aramak için zamanım olmadı, ancak bu öğleden sonra yapabilmeli.

Güncelleme Aralık 11: Kate, aynı ayakkabıları giydi (aynı olduklarına inanıyorum) bugün bir katılımda ve tabanın bir fotoğrafından Gianvito Rossi’dir. Bu beni Kıbrıs’ta Kıbrıs’taki ayakkabılarının da Rossi tarzı olduğunu düşündürüyor.

Kate, daha önce tanımlanamayan bir kayış giydi.

Her iki durumda da, hobbs’den persephone ceketiyle giyildi. Kemer ilk önce İrlanda Muhafızları ile 2014 Yonca töreninde belirtildi.

Ve yine Whitehorse, Yukon’da 2016 Canada turunda. Emma’ya, kemerin daha önceki sözleşmeler üzerinde yıprandığını işaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Güncelleme 10/12/21: Kemerin Anderson’un Croc Effect Deri Kemeri (160 $) olduğu mümkündür. Bana hatırlattığın için Lori’ye teşekkür ederim bu yazıyı güncellemedim! Düşes ayrıca Asprey meşe yaprağı küpelerini de giydi. Aşağıda, onları başka bir fırsatta giyilir olarak gösteriyoruz.

Kate, saçını kısmen yukarı giydi.

Daha fazla fotoğraf ve bilgi ile gönderiyi güncelleyeceğim.

299Save

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *