Uncategorized

Güz Moda Trend 2011: Yeni Nötr Donanma Mavisi

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Black, şık New York’ların resmi olmayan süper şık üniforması olabilir, ancak aynı zamanda monoton olabilir ve ayrıca bize cenaze töreni hatırlatıyor. İşçi Bayramı sonrası bir zamanlar bir zamanlar yeni bir nötr arıyorsanız, Donanma’yı sonbaharda nötr olarak kullanın.

Bu yazı bağlı bağlantılar içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Neden Donanma? Navy, siyah gibi karanlık, bu da siyah benzeri bir nötr olarak giyilebileceği anlamına gelir. Ayrıca, rengin derinliği nedeniyle, bir bütçedeki donanma kıyafetleri nadiren “Ucuz görünümlü kumaş” bölgesine nadiren gider, genellikle siyah, kahverengi için diğer alternatiflere bakan bir sorundur. Ayrıca, her zaman siyah giymekten korkuyoruz ve dolabımıza yeni bir renk taban ekleme fikrini seviyorum.

Neden Donanma 2011’in yeni nötrü

Donanmanın nötr olarak müthiş olarak müthiş olduğunu, çünkü herhangi bir nötr olması gerektiğinden, neredeyse her şeyle gider. Neon aksesuarlarıyla eşleştirilirken, aynı parlak garnitürlerle donanma, 80’lerin müzik videosunun ambiyansı vardır. Eğer cesur süslemeler sizin yanmazsa, aynı renkteki gölgeleri eşleştirmeyi düşünün. ). Diğer tarafnalar (siyah, beyaz, haki) ve tüm çalışmaları sevgili donanımımızla da yazdırır.

Donanma klasik

Donanmayı düşündüğümüzde, klasik deniz çizgileri vizyonlarını görüyoruz. Yaşamsal küçük siyah elbise ve inciler gibi, Navy asla tarzdan çıkmaz. Bu, donanmayı her zaman vaaz verdiğimiz yatırım parçaları için müthiş bir seçenek yapar. Bir kiraz kırmızı blazer, Donanma’daki aynı blazerdan daha fazla finansal riskten daha fazladır. Bu takılı kız arkadaşı blazer için dolabımızda yer alıyoruz (Bloomingdale, 88 $). Güzel bir donanma ceketi veya kazak, ne kadar tipik olarak moda editörü oynayabilirsiniz olursa olsun, dolabınızda her zaman bir yere sahip olacaktır. DAHA FAZLASI, DAVANYON, DAVURUMU, TARİH GECEĞİ VEYA DAHA FAZLASI (ve bazen de hepsi bir kerede de).

Şenlikli

Bu sonbaharda katılmak için harika partilerin sahip olduğunu biliyoruz ve parçaya bakmanı istiyoruz. Metalik ile eşleştirme donanması, gündüz sevgilimden topluluğunuzu parti kıza muhteşem bir şekilde kaldıracak. Gümüş veya altın ayakkabılar, debriyaj ve mücevherlerle birlikte LND’nin (küçük lacivert elbisesi) düşüncesini seviyoruz. Zara’nın katmanlı elbisesi (Zara, 59.90 $), seçtiğiniz metalik veya metaliklerle eşleştirilmeye başlar. (Ve eğer duymadıysanız, Zara.com 7 Eylül’de ABD’de sipariş almaya başlayacaktır)

Tasarruf etmek

Yerel tasarruf veya konsinye dükkanlarınız, donanma parçalarını, özellikle de donanma blazerlerini izlemek için müthiş yerlerdir. Ralph Lauren, Mavi Blazer Kralı ve Brooks Brothers, Tahari ve Kaiser gibi eski okul markası markası gibi moda markalarından blazer arayın. Ayrıca, ağzına uyacak şekilde değiştirebileceğiniz Donanma Blazers için erkek ve erkek bölümlerini inceleyin.

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *