category

Yüz elbiseler: 1. gün

Hepiniz zaten biliyor olabilir, gelecek hafta yeni bir kitabım var. Buna yüz elbiseler denir, ve her şey elbise arketipleri ile ilgilidir. (Olağanüstü Donna Mehalko tarafından gösterilmektedir.)

Kitap, Klasik Eleanor Estes Klasik tarafından etkilendi, aynı şekilde yüz elbiseler denir – büyük olasılıkla “yüz” diyen “yüz” hakkında gördüğüm, kendimi dikti. “Ah, hayır,” dedim ki, “Geleneksel elbiselerle ilgili, ayrıca zeplin hostes gibi! Neyse, ben yüz elbisem yok eminim … ”

Sonra da sayılmadım.

Bu yüzden evet, evet, kendimi yaptığım yüz önlük var, eğer arşivlerin derinliğini de kazıyorsam, aynı şekilde biraz kötü ihmal edilen “bir gün bunu tamir edeceğim”, ışığı hiç görmemiş olanları günün. Yani önümüzdeki yüz gündür, günde bir değişmez cüppe yayınlamaya geri döneceğim.

Hazır? 1. günde!

Bu McCalls 3528, yanı sıra evet, çok, son derece moire, değil mi? Buna de bakma. Aynı şekilde, toplanan kutu plesine sahip olduğu için inanılmaz derecede hacimli. Evet, orada çok önemli bir malzeme var. (Malzeme iyi bir hint, nereden aldığımdan emin değilim.)

Her ikisi de en iyisini yapamayacağım gibi görünüyor, çünkü ışık, hangi tarafa baktığınıza bağlı olarak farklı şekilde vurur. Oh iyi. Çizgili eşleşiyor, tamam mı?

Midsection’da bir teeeeensy biti kadar büyük bir teeeeensy’nin yanı sıra, tüm bu kıvrımları tekrar dengelemek, yeniden toplanmasının yanı sıra elbiseyi tekrar bir araya getirdiğine inandığından beri, bu son derece sık kullanmadım. Ben de bir şekerleme almanın yanı sıra uzanmak istiyorum. Daha az iş (ya da en azından daha az iş gibi hissediyorum), özellikle malzeme (veya bir faks) bulması zor değil, çünkü her şeyi sıfırdan bir kez daha sıfırdan yapacak.

Yani bu 1. gün, elbisesi 1! Daha fazlası için bizi izlemeye devam edin!

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Yeni Kitap Yardımı? 26 Haziran 2012 “Kitaplar”
Gertie’nin Yüce Geriye Kitabı (ve Kumaş!) Giveawaymarch 16, 2016N “Kitaplar”
Yüz elbisesi: Gün 72August 13, 2013 “100dresses”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *