category

SummTime yaklaşımları mevsimi olarak tam olarak nasıl dantel şort

giyileceğine dair kıyafet kavramları, her türlü şortun eğilimi geliyor. Neden bu kadar harikalar? Peki, havadar ve sevimli olmaları ile birlikte, her şey ve her şeyle kolayca eşleştirilebilirler! Ancak burada şort hakkında devam etmek için değiliz, her kadın bunlara aşina. Tam olarak nasıl dantel şort giyeceğimizin üzerinden geçiyoruz.
[Ayrıca okuyun: 4 farklı şort türü: hangisi ne zaman giyilir?]

Adından da anlaşılacağı gibi, dantel şortlar dantelden yapılmış şortlar! Bu giysiler, son derece hanımefendi topluluklarının yanı sıra tasvir ediyor. Her yaz mevsimi tam burada ve bu dantel şortları giyerek cazibelerini stille getiriyor. Bu yüzden dantel şort kıyafetlerini düşünmek çok zor!

Dantel şort giymenin yolları
Bu şortlarla ne giyeceğiniz konusunda zorlanıyor musunuz? Tam burada dantel şort giyme yöntemleri hakkında bazı moda fikirleri –

1. Chambray tişört stili
Sadece Chambray tişörtünüzü tutun ve ışık tonlu dantel şortunuza sokun. Üzerine süslenmiş biraz dantelli bir tişörtünüz varsa, daha da iyi! Tişörtünüzü önden bile bağlayabilirsiniz. Hangisinin sizin için çok daha iyi göründüğünü görün! Gölgelerinizi atın!

2. Depolama tankı üst stili
Şortlarınızı koyu renkli bir depolama tankı üstü ile ve bir çift daire ile eşleştirin. Rahat bir görünüm için bazı tonlar koyun!
Bu görünüm, sadece şortunuzu parlak bir bluz tank üstü ve çok az aksesuarlarla eşleştirerek zarif bir görünüm haline getirilebilir.

3. İpek tişört stili
Dantel şortunuzu ipek gömlek altında kaydeterek zarif bir vibe verin. Desenli bir tişört bile harikalar yaratacak! Kolye ve bilezik gibi büyüleyici aksesuarlar ekleyin. Toplam görünüm için bir çift topuk takın.

5. tişört stili
İnanılmaz rahat bir kıyafet için serin veya parlak bir tişörtün altına dantel şort giyin. Kıyafetini kaldırın. Bir şapka tutun ve bazı dairelere veya topuklara atlayın. Gitmeye hazırsın!

6. Sweatshirt Stili
Dantel şortunuzla hafif bir sweatshirt kullanarak yeni desenler ayarlayın. Özel ve çekici bir karışım. Biraz topuklu kaydırın. Bu, baharın yanı sıra sonbahar mevsimleri için en iyi kıyafettir.
[Ayrıca Oku: Çiçek Şortları ile Ne Giyeceğine İlişkin Zarif Fikirler]

7. Düğmeli tişört stili
Dantel şortlarınızı düğmeli bir gömlekle eşleştirerek sofistike bir topluluk oluşturun. Kıyafetleri bağlamak için biraz topuklu koyun. Belki de tee gömleğinizi yarıya sıkışmış ve farklı bir tavır için yarısı kalmamış bırakın.

8. mahsul üst stili
Büyük bir mahsul üstü var mı? Sadece dantel şortlarınızla birlikte giyin. Görünüşü temizlemek için uzun bir hırka girin. Topuklar veya daireler, bu kıyafetle ilişkili olacaktır.

9. Deri ceket stili
Deri ceketinizi, ceketin altında bir üst kullanarak bir çift dantel şortla eşleştirin. İnanılmaz derecede zarif görünüyor ve tanımlayıcı güçlü bir görünüm sağlar. Giyim sağlamak için bir ifade kolye ekleyin.

10. Kimono Stili
Zarif bir çiçek kimono var mı? Altında eşleşen bir üst ile dantel şortunuzla giyin. Gölgelerinizi giymeyi hatırlamayın.

11. Omuz dışı üst stil
Dantel şortunuzu kapalı bir üst üste takın. Basılı parçalar zekice çalışacaktır. bazı topuklulara veya dairelere kaydırın; Hangisi size uyuyorsa!

12. Ceket Stili
Parlak bir ceket takın ve dantel şortlarınızla birlikte toplayın. Ceketin altında çizgili bir üst kullanarak stili değiştirebilirsiniz. Hazır ama gelişmiş bir kıyafet!

13. Tek tip renk stili
Bir bluz, tişört veya dantel şortlarınızla aynı gölgenin üstüne sahip misiniz? Peki, onları cilalı ve onurlu bir kombinasyon için birlikte giyin.
[Ayrıca okuyun: Topuklu Şort: Eğlence mi yoksa Fiyasko mu?]

14. Dantel Denim Şort Stili
Dantel için de beğeninizi entegre etmek ister misiniz? Sonra üzerinde dantel desenli bir çift kot şort almanızı ve çekici depolama tankı üstü ile giymenizi öneririz. Üstünüzün rengini dantel rengiyle eşleştirebilirseniz harika olurdu.

15. Yüksek Belli Dantel Şort Stili
Dantel şort kıyafetlerinizi rahat bir çiçek gömleğine sahip yüksek belli şort kullanarak bir bükülme verin. Bu, Cumartesi gecesi partiniz için en iyi görünüm olurdu.

16. tığ işi dantel şort stili
Tığ işi olan kızlar dantel şort şimdi bir şey ve plaja giymek için en rahat giysiler olacak. Beach Babe olmaya hazırsınız gibi bir tığ işi bikini üstü ile eşleştirin.

17. Mercan Dantel Şort Stili
Temel siyah ve beyaz dantel şort desenini bir mola verin ve muhteşem bir mercan dantel şortu alın. Bunu tercih etmek için kirli beyaz bir ipek tişört giyebilirsiniz. Bu kolları toplayın ve görünümünüzü toplamı için bazı tıknaz bilezikler ekleyin.

18. Dantel Siyah Şort Stili
Dantelli siyah şort, en seksi olanlardan biridir.null

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *