Uncategorized

Şu anda izlemek için 5 stil collabs

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Bu yayın bağlı bağlantılar içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Stil işbirlikleri çok ilk kez görünümlerini çok yıl geride bıraktığında (Teşekkürler, Hedef), kolektif moda dünyasının hala bu kadar takıntılı olacağını anlamak için bir yöntem yoktu. Tabii ki, şu anda çok daha fazla ana var. Yani etkilemek için biraz ek bir oomph gerektiriyor. Tam burada, gitmeden önce dolabınıza eklemeye başlamak için beş adet stil işbirliğidir.

Sevdiğim stil işbirlikleri

1. UNIQLO için Tomas Maier

Ölümün geri kalan yolundan ilham alan, UNIQLO koleksiyonu için Tomas Maier, her şey gevşeme ile ilgili. Depolama tankının en hafiflerinden kazak plaka (Merhaba, bankayı kırmayacak cashmere), bu, tüm mevsimler için tasarlanan yaklaşılabilir bir koleksiyondur.

2. Goop x Lilly Pulitzer

Lilly PuliTzer’in 1960’larda en moda kadınların efervesan stilleri ile bu kadar ünlü olduğu parlak baskıların birleştirilmesi, beş parçalı Goop X Lilly Pulitzer kapsül koleksiyonu, hayal edebileceğiniz kadar harika. Pembe cascade’nin swirls, yumuşak bir kremsi beyaz zemin üzerinde, zamansız, zahmetsizce şık bir dizilimi sağlayan – bir arka bahçe barbekü veya tarih gecesi özel birisinizle yol göstermeniz mi çalışıyordur.

3. Nicky Hilton X Tolani

Anasına bak kızını al. Eğer küçük birinin yanı sıra bu Mantra’ya uyuyorsanız, renkli koleksiyonu seveceksiniz. Bohem-şık bir twist ile ruhlu, bu eğlenceli parçalar çırpınan tuniklerden oynak elbiselere hafif şortlara kadar çeşitlilik. Birçoğu saf ipek ile yapılır, günlerinizi toplam lüks olarak geçirmenizi sağlar.

4. J. CREW için Ortak Evrensel

Bu iyi yuvarlak bir koleksiyon, spot ışığında zamanını hak ediyor. J. Takım için ortak ortaklar, klasikleri ve üzerinde taze, sportif bir dönüş koyar. XXS’den 5x’e kadar değişen boyutlarda, tüm şekillerin kadınları için zamansız tarzın güzelliğini ustaca yakalar. Bu, telaşlı olmayan günlük aşınma için seçeneğinizdir.

5. MADEWELL X talihsiz portre

Genç sanatçı Max dower muhtemelen tasarımlarının ülkenin her tarafında alışveriş merkezlerini satın almaya başlayacağını asla hayal etmedi. Harika atlamaların yanı sıra eğlenceli sanat eserlerinin yanı sıra, yarattıkları MADEWELL X talihsiz portresini, her türlü gündelik koleksiyona uyan küçük ama tatlı bir tee grubuna ilham verdi.

Bunlar bizim sezon için stil kolabımız. Favs’ınızı yorumlarınızı paylaşın!

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Planı Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi doğrulamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *