category

Gelin kıyafetlerinin annesini bulmak için ipuçları

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Sevgili Bütçe Fashionista:

Ben yakında gelince şık biriyim. Şık bir şey arıyordum, ama gördüğüm tüm elbiseler modaya uygun değil! Bir servet harcamadan gelin elbisesinin bir annesi bulmama yardımcı olacak bazı ipuçları nelerdir?

Bu yazı bağlı bağlantılar içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Cevap: Sadece çocuğunuzun evlendiği için, bu, Whistler’in annesi gibi görünmeniz gerektiği anlamına gelmez (sallanan sandalyedeki annenin ünlü resmini biliyorsunuz). Olabildiğince moda olabilir ve olmalısınız, yıllarca görmediğiniz kişileri göreceksiniz (bu sinir bozucu kuzeni dahil), bu yüzden büyük gün için gelin seçeneklerinin birkaç annesini bir araya getirdik.

Gelin Elbise Annesi Nasıl Bulunur

1. Erken Mağaza – Çoğu Düğünler, gerçek tarihten önce iyi planlandığından, gelinin anneleri, sezonun sonundan yararlanılmalıdır.

2. Geleceği düşünün – çoğu durumda, düğün partisi için düğün kıyafetleri ve gelin ve damadın ebeveynleri basitçe bu bir fırsat için satın alınır. Bir elbise için alışveriş yaparken, düğün sonrası diğer durumlar için uygun olacak temel bir stil düşünün. Bütçenizi biraz düğün için uzatabilirken, diğer durumlar için güzel, resmi bir elbise geçirerek kendinizi yoldan aşağıya doğru tasarruf etmenizi sağlayabilirsiniz. Boncuk ve havai fişekleri atla ve temel ama güzel git.

3. Kutunun dışında düşünün. Resmi bir düğün değilse, pulları evde bırakmaz. Güzel bir pantolon davası gibi farklı bir seçenek deneyin. Bluefly, satışta Valentino ve Escada gibi tasarımcılar tarafından bazı klas akşamları var.

4. Düğün Mağazası dışında düşünün – ilginç bir şekilde, bir düğün dükkanında bulunanlara çok benzer kıyafetler bulabilirsiniz, ancak düğün olmayan bir mağazada satın alındığında daha az maliyetlidir. Ann Taylor gibi bir mağazadan güzel, şık bir pantolon giydirin veya Tahari gibi markalardan takımlar için yerel Macy veya Dillard’ınızın boşluk raflarını inceleyin. “Düğün” kelimesini başka bir kelimenin önünde koyarak, fiyatı yükseltir. Gelin törenlerinin annesi için alışveriş yapmak yerine, akşam kıyafeti, kokteyl elbiseleri veya resmi giyim taşıyan dükkanları aramayı deneyin.

5. Yapılmasını sağlayın. Gerçekten dikebilecek birini tanıyorsanız bu harika bir seçenek. Ayrıca, yerel moda tasarım okulu çağırmayı deneyin ve elbisenizi bir yukarı ve gelecek tasarımcı tarafından tasarlayın.

6. Kızınızı veya kayınvalidesini getirin. Kalça olmak için, kızınızın düğün için ayarladığı stili takip ettiğinizden emin olun.

7. Beyazdan kaçının. Beyaz temalı bir düğün değilse, beyaz renkten kaçının. Ancak gri, bej, vb. Gibi renkler, elbise renkleri için mükemmel seçeneklerdir.

8. Bölgenizi genişletin – en küçük kasabada yaşassanız bile, internet ülke çapında alışveriş hakkı kapınıza getirir. Fiyatları karşılaştırmak için farklı konumlarda çevrimiçi tarzlara, renklere ve tasarımcılara göz atın. Çoğu zaman yalnızca çevrimiçi alışverişciler için indirim yapılacaktır. Eğer sevdiğiniz bir şey bulursanız, önce sipariş vermeden önce alınan kesin ölçümlere sahip olabileceğiniz bir elbise mağazasına gidin. Ayrıca, elbiseye ek bir dokunuşa ihtiyacınız olan olayda elinizde bir değişiklik uzmanına sahip olmak akıllıca olabilir. Bir elbise için aceleniz varsa çevrimiçi sipariş vermeyin.

9. Git Konsinye – Konsinye Mağazaları, gelin elbisesinin uygun fiyatlı bir annesini bulmak için harika bir yerdir. Mağazalar genellikle yeniden sattıkları mallar hakkında çok özeldir ve birçok anne elbisesi yalnızca bir kez giyildiğinden, temel olarak daha az bir fiyat için temel olarak yepyeni bir elbise bulabilirsiniz.

10. Bütçe Borçlanma – Kendinizi, gelin elbisesinin bir annesine gelince, belki de kendi elbiselerini ödünç vermek için mutlu olacağı bir akraba ya da arkadaş bulunur. Fakat göreceli bir mesafeden olduklarından emin olun ya da fotoğraf çekildikleri bir düğüne kıyafeti giymediler. Ayrıca, Renttherunway.com gibi çevrimiçi kiralama sitelerini de deneyebilirsiniz, bu, elbise / kıyafetinizi 50 dolardan az bir süredir kiralamanıza izin verebilirsiniz.

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *