category

Catherine Walker’daki Farklı bir anma Pazar günü

Dükus, DUCHESS Pazar günü hatıralar için askeri ilham veren bir Catherine Walker Style giydi.

Kraliyet hanehalkının kıdemli üyelerinin yanı sıra kraliyet evlerinin de Londra’daki Cenotaph’taydı. İlk defa halkın hizmete gitmesine izin verilmedi.

Aşağıda, Bekleyen, Suzy (Bayan Simon Rhodes) kadınıyla HM. Alastair Bruce raporları, “O, Hon Mrs (Margaret) Rhodes’in kızı, Majesteleri’nin ilk kuzen ve savaş zamanı buddizi, zekaya hizmet ederken Buckingham Sarayı’nda yaşadığıdan beri.”

Kraliyet Donanması, İngiliz Ordusu’ndan yaklaşık 150 işçi, Kraliyet Hava Kuvvetleri törende yer aldı.

Daha Fazla Sky News:

Geçtiğimiz yıl, 1000’den fazla silahlı kuvvet işçisi, Londra’nın merkezindeki Whitehall’taki anma törenlerine katıldı – bu yıl 150’den azdı. Normalde 10.000 gazinin normal olarak toplanacağı, sadece 26 eski hizmet adamının yanı sıra kadınlar .

Savaş Anıtı 100 yıl önce adanmıştır.

Cornwall’ın düşesinin yanı sıra Cambridge’in düşesiyle.

Efendim Timothy Laurence (Kraliyet Donanması’nda, Prenses Anne’nin kocasının yanı sıra Prenses Anne’nin kocası) ve Sophie, Wessex’i sayım.

Yabancı, Milletler Topluluğu’nun büyük bir atışının yanı sıra bu sabah gelişme gelişimi.

Ve geçen yılın etkinliğinin bir hatırlatıcısı, her türlü bize ‘sosyal uzaklaşma’ ifadesine inanmadan önce.

11: 00’da, Kralın Askeri Kraliyet Eşcinselleri Topçu tarafından silahlanıyordu ve iki dakikalık bir sessizlik başladı.

Sessizlik gözlendikten sonra, çelenkler yerleştirildi.

Prens Charles, annesi adına çelenk koydu.

Telegraph raporları, “Kraliçenin çelenk üzerindeki temel mesajı,” görkemli ölülerin anısına “, Cenotaph’taki kelimeleri yankılanırken, Charles’un el yazısı notu” sonsuz hatıralar “dedi. Bir EQuLerry, 2017’yi göz önünde bulunduran hizmete katılmayan Prens Philip için bir çelenk koydu.

Prenses Anne, Kadınlar Kraliyet Donanması Hizmeti’nin onuruna çelenk koydu.

Wessex’in Earl.

Kent Dükü.

Seçilmiş görevlilerin yanı sıra eski görevlilerin yanı sıra (soldan sağa): Çalışma kutlaması başı Sir Keir Starmer, Londra Belediye Başkanı Sadiq Khan, Prime Rahip Boris Johnson, Eski Prime Priest Theresa May.

Profesyonel fotoğrafçı Arthur Edwards’dan bu resim, bugünün töreninde yer alan kısıtlı sayıda insanı gösterir.

Cornwall’ın düşürmesi, Cambridge’in düşesinin yanı sıra Wessex’in sayımı.

Birleşik Krallık’ta hatıra etkinlikleri düzenlendi. Aşağıda, Lochaber, İskoçya’daki Komando Anıtı’nda bir çelenk atıldı.

96 yaşında Ray Smith, Kraliyet Donanması’ndaydı ve HMS Middleton’da servis edildi. D-Day işgalinde yer aldı. Bugün Orta İngiltere, Northampton’daki evinin dışında iki dakikalık sessizliği işaret etti.

Ulusal Anıt Arboretumunda sanal bir servis vardı.

Galler Prensi, bu öğleden sonra Welsh Guards’ın Anıtı’nda bir çelenk koydu. Galli korumaların sömürgeleridir.

Şimdi, DUCHESS’in bugünün töreni için ne giyeceğine bakmamız için.

Askerden ilham alan bir görünümdeydi, başlangıçta Alexander McQueen tarafından olduğu bildirildi. Birçoğumuz bir Catherine Walker parçası gibi çok daha fazla göründüğüne inanıyordu. Giysi, yüksek mandalina yakalı, açılı örgülü süslenmiş, Epaulet’teki açılı örgülü süsleme, bilekteki alevli kolları, ayrıca gümüş düğmelerinin yanı sıra dikenli bir parçadır. Döşeme, saçak, yanı sıra manşet daha iyi bir bakış.

Bir Catherine Walker tasarımı gibi göründüğü ana nedenlerden biri: Borce tarzı ve inşaat. daha spesifik olarak, dikey dikişler. Günümüz giysisindeki kişilerin, bazı kate de dahil olmak üzere birkaç Catherine Walker tasarımında olanlar gibidir. Soluncuda, 2014 yılında Canberra’daki anlaşmalarda, 2014 yılında Canberra’da bir kez daha giyilen, 2016 yılında Canberra’da bir kez daha yıpranmış olan Düküstü’teki Düküstü’ü görüyorsunuz. 2016 yılında CHELSEA Çiçek Şovuna. BEA ve Double Bea elbiseler.

Çift BEA, “Askeri kesin omuzlar, yumuşak bir volkanın boynunu ve ayrıca Şakayık Pembesi’ndeki çift katmanlı patenci eteklerini tatmin eder” olarak tanımlanmaktadır. Tam burada dikişlerin dijital olarak gelişmiş bir fotoğrafa nasıl baktığını tam olarak.

Düşesimin Koruyucusunun yakınlaştırılmış bir resmini görmek istemiyorum, ancak günümüz giysisinin dikişleri, Double BEA’yı ve çevre dostu kaplamasının yanı sıra BEA elbiseleriyle aynıdır.

Henüz Şirketin PR firmasından geri dönmedim, onların tasarımlarından biridir. Middleton Maven, iş tarafından söylendiğini bildirdi. Bununla birlikte, Catherine Walker tarafından son derece fazla olduğuna inanıyorum, ancak kesin olarak belirtilmeden önce kesin bir onay için bekleyeceğiz. Güncelleme 11 Kasım: Catherine Walker, parçanın tasarımlarından biri olduğunu söylüyor.

Kate’nin şapkası Philip Tre tarafındanacy. Tam burada ona bu kadar iyi bir bakınız.

Ve Philip Treacy’deki parçanın bir resminin yanında.

Hm, normal beş haşhaşını giydi, çünkü DUCHESS normalde onun aşınmasını gördüğümüz üçünü giydi.

Bildiğim kadarıyla, buckingham Palace veya Kensington Sarayı’ndan belirli kraliyetlerin belirli sayıda haşhaş giymesinin nedenleri hakkında hiç resmi bir onay olmamıştır. Bu Merhaba’den çok daha fazlası! Öykü:

Buckingham Sarayı, hükümdarın tercihinin nedenini asla onaylamamış olsa da, Kraliçenin beş haşhaşının savaştaki her hizmeti temsil ettiği inanılmaktadır: Ordu, Donanma, RAF, Sivil Savunma ve Kadınlar.

Kate’nin büyük anneannesi, ilk Dünya Savaşı sırasında eylemde öldürülen üç kardeşi ve 2018’deki İmparatorluk Savaş Müzesi’ne gitti. Ancak, birkaç haşhaş giyen Kate’nin nedeni Saray tarafından hiç onaylanmadı.

Kraliçe’nin broşunu merak edenler için, aslında Dorset bölgesinden Kraliçe Mary’ye bir düğün olayı hediyesi olan Dorset Bow Broş.

Buddy Micki, Facebook’ta belirtti. Royal Collection Shop’ta satılan parçanın bir kopyası var.

Hizmetten ayrıldığı gibi, Düşes siyah bir yüz maskesi giydi.

Getty Images’tan Gömde

AMAIA’nın çocukları tarafından Black Plumetti tarzı (£ 15), Londra’nın parlak özgürlüğünden bir ayrılış, normalde giyer. (Resmi dijital olarak ideal olarak aydınlattım, böylece kumaşın dokusunu görebilirsiniz.)

Düşesince bir el çantası vardı, ancak tasarımcı hakkında herhangi bir tür belirleme yapmak için harika bir bakış sunan fotoğraflar görmedim. Yapıcıyı bulmak için eldivenleri iyi gösteren bir resmim yok.

Güncelleme: Cornelia James, Kate’nin Alice Merinos yün eldivenlerini (134 $) giydiğini inandıklarını söylüyor.

Stil, firma tarafından Avustralya Merinos yünü Sussex’teki yapılır.

Kate, aynı şekilde kraliçenin elmas / inci jübile küpelerini giydi.

Dün gece hatıra festivali de bu yıl çok farklı bir etkinlikti. Telgraftan çok daha fazlası:

Tipik bir yılda, hatırlama festivali, ilgili sıradışı sayılardan duygusal gücünün çoğunu kazanır. Biri, her yaştaki askerlerin kalabalıkları ve alayı, hepsi aileleri ile toplanan alayı tarafından boğulmuş hissediyor.

Bunların hepsi Covid-19 pandemik tarafından yürütüldü. Önce ilk olarak, son zamandan beri son kez, Royal British Legion, sosyal açıdan uzak bir hatıra festivali kurmak zorunda kaldı.

İşte dün gece Ramin Karimloo şarkısının yayınlanmasından bir klip, ben, ülkeme yemin ederim.

Programın son düşüncesinin yanı sıra.

Haşhaş sonbahar sessizce #festivalofremembrance @royalalberthall #twominutesilence pic.twitter.com/itnsdalp01

Perşembe günkü görevinde, Kraliçe’nin Westminster Manastırı’nda bir gün önce (4 Kasım Çarşamba), ilk Londra’nın kilitlenmesi göz önüne alındığında ilk Londra’nın katılımı hakkında yazdım. Bu Çarşamba günü Abbey’de özel bir hizmetle ilgili olduğuna inanıyordum. Ateşlice günü hizmeti, bilinmeyen savaşçının mezarı yüzüncüğini işaretler. Bu durumda öyle görünüyordu; Bu sabah, kraliyet hanesi mezardaki HM’nin bir resmini serbest bıraktı.

Çarşamba günkü 11AM hizmetinde cambridges’i görebileceğimize inanıyorum.

VİDEO:

Bu günlük telgraf videosu bir saatten fazla sürüyor.

Kraliyet ev kanalı burada yaklaşık 10 dakikalık korumaya sahiptir.

Bağlantı:

Pazar telgraf parçası burada; BBC’nin koruması burada; Gündelik bir posta hikayesi burada; Günlük bir ayna parçası burada; Guardian’ın koruması burada; Bir Sky News Post burada

Simon Perry’nin İnsanları Post burada; Danielle Stacey’in heyiyeti orada hikaye burada; Victoria Murphy’nin şehri ve ülke parçası burada

729Save

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *