Uncategorized

4 Kış Paltosu Her kızın sahip olması gerekir

Çiçek Jakard Ceket: Smythe | V-yakalı kazak: Halojen | Işık yıkama denim: İyi Amerikan | Loafers: Eski, bu çifti seviyorum | Deri Kemer: Halojen | Çanta: J.W. Anderson (burada benzer ve 100 doların altında)

Köşedeki kışla, Dış Giyim cephaneliğinizi daldırma sıcaklıkları için hazırlamanın zamanı geldi. Kasım ayından bir haftadan daha kısa bir süre uzaktayız (nasıl?!) Ve maalesef deneyimden inkarın sizi sıcak tutmadığını biliyorum. Bugün, her kızın önümüzdeki dondurucu günler için ihtiyaç duyduğu dört katı yuvarlıyorum.

Ancak listeme atlamadan önce, Nordstrom’un burada inceleyebileceğiniz 200 doların altında olan özel dış giyim koleksiyonunu özel not almak istiyorum. Ceket koleksiyonunuzu şaşırtıcı, uygun fiyatlı güzelliklerle güncellemeye çalışıyorsanız, bu sizin yerinizdir.

Ek olarak Ado olmadan, size sonbahar ve kış için herkesin dolabında ihtiyaç duyduğu dört zımba paltosunu veriyorum…

#1 // Puffer ceket
Acımasızca soğuk günler için, puffer ceketini (yani giyilebilir uyku tulumu) seçmelisiniz ve neyse ki, bu güzellikler bu sezon büyük ölçüde trendde. Uber yalıtılmış ve inanılmaz derecede hafif, bu aşağı dolu, kapitone puflular gibi hiçbir şey sıcaklıkta tutulmaz.

Nordstrom’da bulduğum bu uzun çizgili kapitone püskürtme kaplamasını taklit ediyorum (ve 150 doların altında!). Sadece üç çarpıcı renkte olmakla kalmaz, aynı zamanda su iticidir! 150 $ ‘ın altında daha kısa bir seçenek için pazardaysanız, Topshop’tan bu kapitone puffer’a göz atın (aynı zamanda siyah geliyor!).

Tüm Kanada Goose hayranlarım için, sizi en soğuk sıcaklıklarda bile sıcak tutmayı vaat eden bu güç doldurma ceketine göz atın. Drawcord bel mükemmel bir şekilde cinchear ve suya dayanıklı dış tabaka sizi yağmur, karla veya karda kuru tutar.

250 $ ve fiyat aralığında, bu kuşaklı Ralph Lauren aşağı ceketten daha iyi olmaz. Longline Silhouette ve Drawcord Hood sizi rahatlatacak ve kravat kemeri sizi bir hatmi andırıyor (tamamen). Ek bonus: Bu en iyi bordo tonunda siyah bir denizden çıkacaksınız!

Yeni dokulara girmeye çalışıyorsanız, bu siyah kadife güzelliğe göz atın!

#2 // Klasik yün kat
Brainer, ama bahsetmeli: Herkesin klasik bir yün cekete ihtiyacı var. Zamansız, sofistike ve çok yönlü olan bu özlü kışlık gardırop zımbası, gündelik hafta sonu denim ile eşleştirildiği gibi çalışma haftası takımınızın üstüne katmanlamak için en iyisidir. Hiçbir şey zamansız uyarlanmış bir ceket gibi bir kıyafeti bir araya getiremez – en iyi son dokunuştur (ve kimsenin bir takım elbise giyip giymediğinizi mi yoksa altındaki pijama tepenizi mi bilmesi gerekmez).

Dolu. BAYGINLIK. Ralph Lauren’den bu askeri esintili uyum ve parazit ceket üzerinde (ve 250 doların altında!).

Özlü klasik ceket için, Machage’den bu çift göğüslü siyah çekiciliğinden ek olarak görünmeyin. Geniş kanatlı yakayı ve kuşaklı uyum ve parazit silueti seviyorum.

Bu zamansız Donanma iki düğmeli reefer ceketine aşık!

Bu çift göğüslü yün karışım ceketinin 150 doların altında olduğuna asla inanmazsınız. Bayan tarzı bir nakavt kum saati şekli sağlar ve beyaz ve pembe renkte siyah olduğu kadar güzeldir.

Şu anda üç renkte gelen teoriden bu erkek giyim esintili yün ve kaşmir ceket üzerinde ölüyor! Kaşmir infüzyonlu yün mü? Sadece paramı al.

#3 // moto ceket
Classic the Cool için Ticaret olan Moto, daha az resmi durumlar için atılması gereken cekettir-ister içeceklere ya da hafta sonu ayak işlerine gidiyor olun. Klasik bir siyah motodan çok daha fazlasını seviyorum, ancak bu yazıyı okursanız, bu sezon sahneyi çalan güncellenmiş renkleri ve bitişleri kazdığımı zaten biliyorsunuz.

“Ultimate Deri Ceket” bu klasik moto’nun adıdır ve daha fazla anlaşamadım… yatırım çok değerli. Ayrıca 100 $ ‘ın altındaki klasik siyah güzelliğe göz atın!

Moto oyununuzu bu süet ceketle hızlandırın.

Hepiniz bu sezon metalik trende giriyorsanız, metalik bir moto ile tam glam gidin (200 doların altında!).

Bu sahte deri ceketin zengin bordo rengini seviyorum. Fiyat noktası da kötü değil!

Son fakat kesinlikle en az değil, Topshop’tan gelen bu çiçek siyah deri ceket, sert ve kadınsı olabileceğinizi kanıtlıyor.

#4 // ifade ceketi
Etrafta koştuğunuz ve paltonuzda sadece gerçek kıyafetlerinizi giymekten çok daha fazla zaman harcadığınız günleri biliyor musunuz? (Seni kontrol ediyorum, New Yorklular!) Bunlar, deyişli ceket, yani dış giyim kıyafetiniz için günler. Altındaki karanlık/nötr rahatlatıcı katmanları kazın ve dış giyiminizin konuşmasını yapmasına izin verin. Bugün giydiğim çiçek çekiciliği gibi bir ifade ceketi, aksi takdirde temel bir kıyafet giyiyor.

Bu patron avcı ceket? ÖLÜ!

Ekose (sezonun baskısı!) İle bir açıklama yapın, ancak bu J. Crew ekose bombardıman uçağı (200 doların altında) ve bu uzun çizgili ekose ceket (altında150 $).

Bu çarpıcı yün karışım ceket, havalı olduğu kadar klasik.

Kate Spade’den bu eğlenceli polka noktalı yün karışım ceketi ile eğlenceli bir açıklama yapın.

Bu katil leopar baskı ceketine takıntılıyım (ve 200 doların altında!).

Çiçek Jakard Ceket: Smythe | V-yakalı kazak: Halojen | Işık yıkama denim: İyi Amerikan | Loafers: Eski, bu çifti seviyorum | Deri Kemer: Halojen | Çanta: J.W. Anderson (burada benzer ve 100 doların altında)

Nordstrom ve Shopstyle’a bu yazıda ortaklık kurduğunuz için teşekkürler!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *