category

Kate Prince of Wales Buckingham Sarayı resepsiyon

için Yumuşak Mavi elbiseli Düşes bir Buckingham Sarayı’nda bugünkü alımı için mavi bir elbise soluk giydi.

Resepsiyon işaretleri Galler Prensi olarak Prens Charles’ın investiture ellinci yıldönümü. onlar resepsiyon girerken burada HM Kraliçe, Prince of Wales, Cornwall Düşesi, Cambridge Dük ve Düşesi ve Duke ve Sussex Düşesi bkz.

o (Ben bu yazıyı araştıran uygun ifadeler olduğu öğrenilen) sadece dokuz yaşında iken Prens 1958 yılında Prince of Wales yaratıldı; investiture başka onbir yıldır yer almadı. Bu resmi Esir web sitesinde “renkli” olarak tanımlanan bir törenle, 1 Temmuz 1969 tarihinde gerçekleştirildi.

BBC 1969 töreni Rab Snowdon, bir fotoğrafçı ve Prenses Margaret kocası tarafından tasarlanmıştır bildirdi. daha aşağıda.

O Kraliyet olayları evreleme eski yollarından birçok reddetmiştir. “… birçok ayrıntıları 1911’de neler olduğunu bir güncelleme oldu daha modern görünmesi için değiştirildi. Bu ‘sallanan altmışlı’, gençlik isyanın bir dönemdi. monarşi güncel baktı ve imajını değiştirmek istediğini Bazı düşünce.”

Aşağıda, onun çocukları, David Armstrong-Jones, Vikont Linley ve bayan Sarah Armstrong-Jones ile investiture Lord Snowden.
Getty Images’tan Gömde

Törende gelen Prince’in yemin: “Ben, Charles, Galler Prensi, ben canlı için sana ayı ve millet her şekilde karşı ölecek ölüm ve yaralanma ve dünyevi ibadet ve iman ve hakikat sizin vasal olunur.”

Bugünün etkinlikte, Prens giydiği kıyafetinin en taç, çubuk, altın yüzük ve kılıç gibi sergilendi.

Aşağıda, Coronet bıraktı. Kraliçenin Dolap gelen stil 90 yaşında: (Hem de üniforma de HM tarafından giyilen elbise olarak iki öğe 2016 serginin parçası oldukları için bir Reign fashioning”, sadece bu fotoğrafa dahil bugünün olayı, bir parçası değildi. “)

taç ilgili ilginç bir hikaye var. taç ait elektroforming yaptılar David Mason alıntı günlük Mail,, daha fazlası:

Bay Mason Kuyumcular Worshipful firmaya sürdü Ancak zaman tahlil ve hallmarked edilecek, afet vurdu. altın taç bir damga ile vuruldu olarak, tamamen ellerinde parçalandı o kadar yumuşaktı.

‘Gitmek için sadece gün ile … aniden bana geldi – ping pong topu. Bir pinpon topu Electroform edeceğiz.

İnanılmaz süreç çalıştı fakat top çıkarmadan hiçbir yolu yoktu olarak biz sadece içine bırakmak zorunda kaldı. Hiç kimse, tabii ki, o kafasına bir pinpon topu ile yatırım edildiğini Prens Charles anlatmak için bir tane olmak istedim.’

Altın, elmas ve platin taç yakından bakın.

2017 yılında SAİK İngiliz tarihinin Wales en uzun hizmet veren Prens oldu. 1969 töreni ve bugünün fonksiyonu arasında bir insan bağ Telegraph Hannah furness hikayesi ile açıklanabilir:

bayan Susan Hussey, bir refakatçilerinin bekleyen Queen, ve Sir Nicholas Soames, muhafazakar milletvekili ve Charles eski bir arkadaşı: … ayrıca 50 yıl önce Charles’ın investiture mevcut olmuştu iki diğer misafirler vardı.

investiture hatırlatarak, Sir Nicholas söyledi: “Kraliçe [arazi] dört bir yanına oğlunu sunulduğunda Özellikle an, inanılmaz hareketli ve güzel bir gündü. Hizmet kesinlikle harika.”

Bugünün resepsiyonu o hamisi olan Prens destekler ve kuruluşlar hangi Galli hayır kurumları üzerinde duruldu.

Aşağıda, Prens Stereophonics, onlar başlarken zaman Prens’in güven fon tarafından yardım edildi, bir Galli rock grubunun üyeleri ile konuşan.

Kelly Jones, grubun solisti ile Cornwall Düşesi.

Aşağıda, Prenses Anne ve konuk. O 1969 törende vardı; Princes Andrew ve Edward (yaşları sırasıyla 9 ve 4) katılmadı. Bu resmin arkasında, sen Catherine Quinn, Kate’in kişisel özel sekreter görebilirsiniz.

müzik ve Drama Kraliyet Galler kolej öğrencileri tarafından müzik.

misafirler ile Dük ve Düşesi.

Gal aktör Owen Teale (C) ve Gal sanatçı Wynne Evans (R) Prince Charles.

Canterbury Justin Welby Başpiskoposu resepsiyona katıldı.

O da açıklamalar teslim etti.

Onun metinden:

“Ich Dien” Ben hizmet, şimdiki zaman içindedir. Bu gider bir şimdiki zaman, bir görevdir. Majesteleri diyor Her zaman olduğu gibi daha fazlasını yapmak için vardır.

Servis yemin oldu ve servis 50 yıl, hizmet genellikle kamuya, görünmeyen farkedilmeden işaretlemiştir.

Galler Bu Prensi hizmetin kutsal görevi korunan ve sadece ateşe ancak geçen yıl daha parlak yanan ateşi korumuştur.

Şimdi ne olacak Kate bizim görünüm içinbugünün işlevi için giyildi.

Birçoğu için, elbise Beulah Londra’nın ‘Sabitri”u hatırlatıyordu, ancak günlük postaların Caroline Parr bunun beulah tarafından olmadığını doğruladı.

Kate’nin elbisesi aynı tasarım öğelerinin çoğuna sahipler: döngü bağlantı elemanlarına sahip bir dizi kendi kendine kaplı düğme, takılmış bir manşete gelen tam bir manşon ve tam bir etek. Günümüzün kadını daha yüksek bir yaka var ve bir fırfırla vurulur. Aynı zamanda biraz şişirilmiş kollu ve çevresinde pleatinglere sahiptir.

Muhabirler, sarayın onlara elbisenin özel bir terzi tarafından olduğunu söylediğini söylüyor. Güncelleme # 1, 11:00: Bazı okuyuculara, bu açık maviden daha yumuşak bir yeşil görünüyor. Çok soluk bir renk olduğu gibi göründüğünü görebiliyorum. Bana göre, yeşilden daha mavi olan bir Skosh (SP?) Görünüyor, ama bu sadece gözlerim ve monitörlerim. Soluk bir maviden bir Mintier gölge olması mümkün.

Güncelleme # 2 2 PM: Rosie, Kate’in elbisesi ile Rus tasarımcısı Ulyana Sergeenko’nun tarzındaki benzerlikleri hakkında yorum yaptı. İki tasarım * çok * çok benzer.

Fakat aynı zamanda birden fazla farklılıklar var: kelepçelerin uzunluğu, öndeki düğme sayısı ve ben * düşünüyorum * yakındaki fırfır ve muhtemelen yaka kendisinin yüksekliği. Sergeenko için kullanılan kumaş, Kate’nin elbisesinde görülen materyalden biraz daha ağırdır. Ayrıntıları daha iyi görmek için daha büyük bir fotoğraf arıyorum.

Düşesin, Rebecca allık tarzı (550 $) yeni bir Emmy London Heels’in yeni bir çiftinde olduğu ortaya çıktı.

Ayakkabı, “çıplak allık gölgesinde”, 4.5 “topuklu bir klasik nokta ayak tarzıdır. Ayakkabı kimliği için DUCHESS İKİSİNE TEŞEKKÜRLER.

Kate, Alexander McQueen tarafından manşonlarından birini taşıdı.

Ella Kay / Mahkeme Kuyumcu, Duchess’in akuamarinini ve elmas damlalarını giydiğini inanıyor. (Günümüzün fonksiyonu değil, diğer etkinliklerde yıpranmış gibi resimde.)

VİDEO:

Bu, yaklaşık 3: 30’dur ve etkinliğin çoğunu kapsar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *