category

Kışın duraklamaya koyma: Sıcak hava şeritleri

Lisa Marie Fernandez’in bu inanılmaz eğlenceli çizgili sayısı tam olarak ihtiyacım olan bir tür taşıma görünümü. Anma Günü arasında çok fazla ayakta olduğunu hissettiğimde mükemmel. İyimser renk ve cesur desen anında bir ruh hali kaldırıcısıdır. Giyerken sipariş ettiğiniz margarita da öyle, sadece FYI. Eğer bir elbise “plaj şemsiyesi şık” olarak ustalaşırsa, bu.

Lisa Marie Fernandezprairie Maxi Elbise (burada, burada ve burada benzer)

Kült gaiaalia deri katırlar (burada ve burada benzer)

Aksesuarlar da kış kaçınma oyununa girer, endişelenmeyin. Beyaz kült gaia katırları bulduğumda ve bu gezi için onları paketlediğimde muhtemelen duyulabilir bir zevk vardı. Daha önce övgüye attığım bir paket konteynerden ilham alan pop ve Suki çantasıyla bir araya geliyorlar. Sezon için onları nerede paketlediğinizi hatırlayabiliyorsanız, tüm yıl boyunca eğlenceli moda anlarının gerçekleştiğini hatırlatıyor. Neyse ki, hafızam hava geçirmez ve saç spreyim nem kanıtıdır.

Kült gaiaalia deri katırlar (burada ve burada benzer)

Zincir kayışlı pop ve sukitakeout çantası

Bütün bunlar, soğuk havanın bir moda rutu getirdiği için iyi bilinmektedir. Bu, kışın duraklamaya ve funk’tan çıkış yolunu şekillendirmek için daha fazla neden. Hepimiz biliyoruz ki “İşçi Bayramı’ndan sonra beyaz giymek” kuralının çoğunu düşünmüyorum. Ve henüz kötü bir ruh haliyle karşılaşmadım, cesur bir baskı düzeltemez. Öyleyse dolaplarınızı sertçe vur ve neşenizi bulun – orada bir yerde. Ve yapabildiğinizde, bir pencere koltuğu, en sevdiğiniz uçuşta eğlence alın ve güneşli bir yere gidin, stat.

Kenneth Jay Lanegold-Tone Sahte İnci Klip Küpe

Akne StudiosMustang güneş gözlüğü

Rebel Rose’da Bobbi Brownluxe Mat Ruj

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *