Uncategorized

Uygun Spor Havlusu

En İyi Kılavuz için En İyi Kılavuz Uygun Spor Havlusu En İyi Kılavuz
19/08/2020, Alanic Global tarafından gönderildi
Bir spor havlu, terli bir fitness seansından sonra cildimizle temas eden ilk şeydir. Bu yüzden en iyi spor havlular sadece sizi kurutmaya yardımcı olmamakla kalmaz, aynı zamanda vücudunuzu beslemeli, cildinizi mikroplardan korurken, bir soğutma etkisi sağlamaya yardımcı olur.
Çoğu insan, satın aldıkları spor havlularının kalitesi hakkında çok fazla umursamıyor gibi görünüyor. İyi havlulara yatırım yapmak, özellikle katı bir fitness rutini takip ederseniz ve hijyeni korumak istiyorsanız bir öncelik olmalıdır. Tüccarlar seçkin havlu üreticisi USA ile temasa geçebilir ve yatırım yapmak için toplu koleksiyona göz atabilir.

İdeal malzemeyi seçin
Havlu alırken, premium Mısır, Türk pamuğu vb. Hakkında çok şey duyacaksınız, ancak bu malzemeler lif ve lüks bakımından zengin olsa da, bunları seçmeniz ve müthiş bir spor havlusu almak için bir servet harcamanıza gerek yok. A Bir malzeme seçerken çok önemli bir şey,% 100 pamuk olmalıdır. Yumuşak, emici ve hızlı kurutma gibi nitelikleri arayın. Nem emici özelliği için esasen soğutma havlularını aramanız gerekir.
Fiber’e dikkat edin
Bir şeye dikkat etmeniz gerekir, bu da lifin kalitesidir. Mağazalarda bulabileceğiniz çoğu spor havlu setleri, düşük maliyetli ancak çok pürüzsüz ve dayanıklı olmayan kısa levha liften yapılmıştır. Öte yandan, uzun başlı pamuktan yapılmış havlular daha güçlü, çok daha göz alıcıdır ve yeni kadar iyi kalır.

Ağırlığı düşün
Havlularınızın ağırlığına fazla dikkat etmeyebilirsiniz, ancak spor havlularınızı alırken dikkate alınması gereken başka bir önemli yöndür. 300-400 GSM havluları hafiftir ve hızlı bir şekilde kurudukları için en iyi spor salonu/spor havlu olarak çalışır. Oysa 400-600 gsm olan havlular orta ağırlık ve plaj ve banyo havluları olarak optimaldir.

Alanic Global · Uygun spor havlu en iyi için en iyi rehber
En uygun boyutu seçin
Tıpkı malzemeler ve ağırlık gibi, havlu boyutları da değişir ve seçtiğiniz boyutlar yalnızca tercihinize ve amacınıza bağlı olacaktır. Düzenli spor havluları 22 ”ile 44” arasındadır ve hatta 24 ”x 48” e kadar gidebilir.
Seçkin havlu ve iç çamaşırı üreticisinden biriyle iletişime geçin ve örnek tasarımlar için toplu mağazayı kontrol edin. Yardım ekibine bir posta bırakarak ve tasarım ihtiyaçlarınızı belirterek özel yapım hizmetleri bile seçebilirsiniz.

Etiketler:
Havlu Maker ABD
havlu üreticileri
havlu toptancıları
iç çamaşırı üreticisi

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *