Uncategorized

Kömür Yüz Maskesi: Kara Büyü Güzellik!

Yakın zamana kadar insanlar kömür yüz maskesi avantajlarını fark etmeye başlamamıştı. Charm blogcuları, birçok vlog’larında faydaları taklit ettiler ve bir kayanın altında yaşamıyorsanız, kömürün aslında parlayan ve lekesiz bir cilt için ne kadar gizli olabileceğini duymuş olabilirsiniz!
[SC: Mediad]

Kömür yüz maskesi tam olarak adının söylediği şeydir – kömürden yapılmış bir yüz maskesi. Burada dikkat edilmesi gereken bir nokta, tıbbi tesis endüstrisinde, vücuttan toksinleri emmek için kömür kullanılmıştır. Uyuşturucu veya alkol zehirlenmesi durumunda, kömür bu toksinleri emmek için yutulur. Bu, bir kömür yüz maskesinde kullanılan aynı prensiptir. Aktif kömür yüz maskesini cildinize uyguladıktan sonra, yüz maskesinde bulunan karbon, maskenin deriden çekilmesinin tatmin edici sesi ile çıkarılabilen tozu ve safsızlıkları çekecektir. aynen böyle:
Kaynak: Lifestajler.com Bizim, cilt için aktif kömürün siyah bir kütlesi kullanma konusunda karıştırılabilir. Potansiyel aslında göz korkutucu! Ama bunu kendiniz yapmak zorunda değilsin! Mağazalarda yüzlerce farklı kömür yüz maskesi var ve bunlardan birini satın alıp başlayabilirsiniz.
[Ayrıca Oku: Cilt için Aktif Kömür Avantajları]

Aktif kömür yüz maskesi
Piyasada bulunan en iyilerden bazılarıyla başlayalım.
Boscia Kömür Gözenek Puding Yoğun Maske
Bu kadar yenilebilir bir isimle, neden yüzünüze koymak istersiniz? Çünkü içeriden parlayan bir cilt vermek için hem beyaz hem de siyah kömürü birleştiren olağanüstü bir yüz maskesi! Maske de Yin Yang’a benziyor! Yüz maskesini koyun ve kilin tüm bu siyah noktaları ve safsızlıkları kaldırmak için büyüsünü çalıştığını görün ve gözeneklerinizin çok daha yönetilebilir görünmesini sağlamak.

Kaynak: BPC.H-CDN.COFRESH Umbrian Netleştirici Kömür Yüz Maskesi
Bunu satın alın ve asla yüzünüz için cazibe salonlarına gitmeniz gerekmez. Bu tür bir yüz maskesi bir ev spa, bir leke çıkarıcı, bir sivilce önleyici ve yumuşak derisi veren-hepsi bire yuvarlandı! Maskede, çok keyifli ve kalıcı bir koku veren aktif kömür ve lavanta ve sandal ağacı yağı olan Umbrian kiline sahiptir. Bu yüz maskesinin inanılmaz derecede ağır olduğunu ve diğer yüz jellerinin aksine, yüzünüzde çok küçük bir miktara ihtiyacınız olacağını unutmayın. Bu küçük pot size birkaç tuhaf ay sürecek ve bunun müthiş görünümlü bir cilt için müthiş bir yatırım olduğuna inanıyoruz.
[Ayrıca oku: Bentonit kil maskeyi soyuyor]

Kaynak: BPC.H-CDN.Coclinique Gözenek Rafine Hizmetleri Kömür Maskesi
Clinique bir şey yaptığında, ellerimizi kolayca ve açgözlülükle koyardık. Cilt bakım menzili inanılmaz derecede iyi ve bu da müthiş bir ürün. Aktif kömür ile kulüple yapılan mineral kil, tüm enkaz ve kirliliklerin en inatçısını bile deriden çıkarabilir. Cildinizdeki fazla yağlar, sizi net ve lekesiz bir ciltle bırakarak kolayca emilir.
Kaynak: BPC.H-CDN.COSO, bunlar piyasadaki en iyi kömür yüz maskeleri için en iyi seçimlerimiz. Biraz maceracı olanlar için, kömür yüz maskesi nasıl yapılacağını öğrenelim.

Kaynak: Xovain.com Bu macunu cildinizde kullanın ve en az 15 dakika kalmasına izin verin. Milyon dolar değerinde bir cilt görmek için soyun!
Görüyorsunuz, aktif kömür o kadar da kötü değil. Sonuçlarını sadece birkaç yüz maskesinde görmek için olağanüstü bir yatırım yapabilirsiniz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *