category

Sephora İade Politikası Kodudu

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Bu yayın bağlı bağlantılar içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Bu materyali sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu politikalar değişebilir. Resmi Sephora iade politikasını burada görebilirsiniz.

Sephora Online İade Politikası

Çevrimiçi siparişlerinizi Sephora’dan satın alma işleminden itibaren 60 gün içinde iade edebilirsiniz. Ürün yeni veya “nazikçe kullanılması” gerekir.

Postayla çevrimiçi siparişinizi iade etmek

Sephora, iade nakliyesinin pahasına kapsar, ancak geri ödemeniz orijinal nakliye masrafları için size geri ödeme yapmaz. Bir ürünü posta ile iade etmek için:

Bu linkten bir nakliye etiketi yazdırın
Ürününüzü orijinal ambalajın yanı sıra sipariş paketleme kaymasını dahil etmenin yanı sıra

Sephora’nın geri dönüşünüzü işleme koyma 30 gün sürebilir.

Mağazada çevrimiçi siparişinizi iade edin

Aynı şekilde çevrimiçi siparişinizi bir Sephora mağazasındaki orijinal ambalajında ​​iade edebilirsiniz. Orijinal paketleme fişinizi ve satın alma işlemini yapmak için kullanılan kredi notunu getirin.

Çevrimiçi sipariş postayla, 30 gün içinde

Postayla 30 gün içinde gönderilen çevrimiçi siparişler için, Sephora satın alma tutarını orijinal ödeme türünüze geri alır. Sephora hediye kartı veya mağaza kredisi ile satın alma işlemini yaptıysanız, Sephora.com’da değil Sephora.com’da değil, Sephora.com’da kullanılmak üzere kredi notunu saklayacak.

30 gün içinde Mağazada Online Sipariş İadesi

Satın alma işlemini bir borç veya kredi notu ile yaptıysanız, Sephora satın alma tutarını orijinal ödeme türünüze iade edecektir.

Paypal, Klarna, bir Sephora hediye kartı ile satın alma işlemini yaptıysanız, Sephora bir Sephora hediye kartı ile satın alma tutarınızı iade edecektir.

Sephora Online Kredi ile satın alma işlemini yaptıysanız, Sephora Store Kredi Derecelendirmesini yalnızca Sephora mağazalarında kullanılabilir.

Online sipariş posta ile, satın alma tarihinden itibaren 31-60 gün içinde

Çevrimiçi siparişinizi satın alma tarihinden 31 ila 60 gün içinde geri gönderirseniz, Sephora Sephora.com’da kullanabileceğiniz Sephora.com’da değil Sephora.com’da kullanabileceğiniz Sephora Derecesi ile size iade edecektir.

Satın alma tarihinden itibaren 31-60 gün içinde Mağazada Online Sipariş İadeleri

Çevrimiçi siparişinizi 31 ila 60 gün içinde bir mağazaya geri alırsanız, yalnızca mağazada kullanılabilen bir mağaza kredi notunu alırsınız.

Mağaza içi alımlar için Sephora İade Politikası

Bir Sephora Mağazasında yapılan bir satın alma işlemini posta yoluyla iade edemezsiniz – bir Sephora mağazasına götürmeniz gerekir. Ürünü 30 gün içinde iade ederseniz, Sephora sizi orijinal ödeme türüne geri alır. Instacart siparişleri herhangi bir kredi notu kartına iade edilir.

Ürünü 31 ila 60 günlük satın alımın içinde geri alırsanız, sona ermeyen bir Sephora ürün kredi notunu alırsınız.

Sephora takasları

Onları orijinal ambalajında ​​bir mağazaya getirerek, orijinal makbuz veya paketleme fişinizde – satın alma tarihinden sonraki 60 gün içinde öğeleri değiştirebilirsiniz.

Sephora hediye iadesi

Aldığınız ürünleri hediye olarak iade edebilirsiniz. Mağaza kredisi ile iade edileceksiniz. Hediye dönüşünüzü ayarlamak için 1-877-Sephora ile temasa geçin.

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Planı Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi doğrulamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *