Uncategorized

Günümüzün desen hikayesi (ve satış)

“rastgele gelin”, Amerika’nın tercih ettiği sahte ilişki gerçeği gösterisi, bir kez daha muhteşem sezonunda bir kez daha salladı, tüm yarışmacılara rastgele bir döküm telefonundan koparılan adamla evleniyor. Bu yılın başlarında Gümüş Gölü Starbucks’ta düzenlenen.

Yarışmacılar, daha önce “gizemli bir damat” da dahil olmak üzere bir rüya düğün olay paketi için yargılanacakları söylendi.

“Bu yöntem Hepimiz kazananlarımız,” fan, sezon-uzun ön koşucunun yanı sıra tercih ettiğini açıkladı. “Kadınlar hariç, tabii ki önsöz anlaşmaları alamıyor.”

Executive yapımcı Limanı Lumpen, “Tüm gelinler çok parlak, bu yüzden tonlu, bu yüzden tonda, bu yüzden detaylar hakkında göz önünde bulundurulduğumuz,” hepsinden evlenmemesi için bir acı olacağına inanıyoruz, “dedi.

Çoklu çift törenden sonra, yeni evli çiftler, seslikteki bir resepsiyonda kutladı. Balayları aynı şekilde ortaklaşa alınıyor, hem de gelecekteki “rastgele bir gelin: pastanın ardından” özel olarak çekilecek. (Airdate TBD.)

Gelecek sezon, üreticiler “rastgele gelin: zinciri yanı sıra, zinciri olan”, üç şanslı kadının hayallerinin düğünlerine sahip olacağı … maksimum güvenlik hapishanelerinde hayat cümleleri sunan adama.

[Bunu yazmak, her şeyin tam olarak ne kadar gözetlenebileceğine inanamıyorum … Evliliğin kutsallığı ayağım. Evet, evet, sana bir göz atıyorum, Maine!]

(Günümüzün kalıbı, Patternstash’teki Wendy’den.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

APB BDP’de (BDP = Gelin Kıyafeti Deseni) 4 Şubat 2009
Bells çalıyor (artı yeni Wiki Charity Challenge) 8 Eylül 2009 ile 47 yorum
Düğünlükteki Abiye Kuralları (Düğün Event Elbiseleri İçin Kılavuzlar) 30 Mayıs 2005 ile 219 Yorumlar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *