category

Casual Cuma: Renklendirilmiş

Renklendirilmiş Gömlek: Uzay | Denim etek: Amerikan kıyafetleri (Aşağıdaki tercih ettiğim kot kalem eteklerimden çok daha fazlasına göz atın) | Kemer: Uzay (burada benzer) | Ayakkabılar: Dokuz Batı | Kolye: Eski ancak burada benzer ve çok daha fazlası | Güneş gözlüğü: Ray-Ban | Tırnaklar: Essie (Fiji)

Geçen hafta San Francisco’da çalışıyordum ve görebileceğiniz gibi, bu parlak renkli evler bugünkü yazı için sağlıklı bir ilham dozu sundu. Bu topluluğu “gündelik” olarak sınıflandırdım, çünkü bir kot kurşun kalem etek sporu yaptığım için, ancak kotu biraz daha resmi bir kumaş için değiştirdiyseniz, bu kıyafet birçok geleneksel ofislerde de sallanabilir.

Yukarıda kullandığım kalem eteğine ek olarak, aşağıdaki denim kalem eteklerinin önemli bir hayranıyım ve özellikle bunu koleksiyonuma eklemek niyetindeyim. Çok daha geleneksel “kalem” siluetini, denimin genellikle gayri resmi doğasıyla birleştirmek, bu eteklerin Cuma günü ofiste rahat bir hafta sonu giyimine aksaklıksız olarak rahat bir hafta sonu giyimine geçmesini sağlar. Kutsal çok yönlülük, Batman.

Mutlu Anma Günü Hafta Sonu !!

Gönderiyi Alın:

< Açıklık İnsanlık vatandaşları Jones New York Lauren Ralph Lauren Boş NYC NYDJ J mürettebatı Jared Takı Galleria West Avenue Takı Stil Nut Butik Stil Nut Butik Stil Nut Butik Kathy Kamei Açıklık Levis Döner kıyafetler Acquaverde Naomie denim kalem etek Çatı katı Dokuz batı Ray-bankalı Nordstrom Nordstrom Nordstrom Nordstrom Nordstrom >

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *