category

Kraliçenin doğum günü, tercih edilen çanta anketi, çok daha fazlası

HM, 2019 anketi ve bir daha moda dönüşü için doğum günü duyguları ile geri döndük.

Majesteleri için mutlu doğum günü dilekleri ile başladığımız kraliçe, bugün 94’ünü işaret ediyor. Aşağıda, büyük dilekleri ifade eden Kensington Royal Twitter hesabından bir tweet.

Bu yıl gün sessizce gözleniyor. HM’nin isteğinde, vesilesiyle işaretleyen normal silah selamlarından hiçbiri yoktu, tarihte ilk kez bu durumdu. (Aşağıda, aşağıdaki Tower Köprüsü’ndeki bir selamın veri resmi.) Çok sayıda okuyucu olarak, aynı şekilde rengi birliği olarak bilinen kraliçenin doğum günü geçit töreni iptal edildi.

Günü kutlamak için, Kraliyet Hanehalkı, kraliyet pasta şeflerinden çikolata kek tarifi çıkardı.

(Daha fazla kilitleme pişirme? Ben içerideyim!)

Kraliyet hanehalkı aynı şekilde, bazı keyifli eski ev filmleri, daha önce Royal Collection Trust’dan gelen kişisel görüntüler sağladı. Film, kraliçeyi (daha sonra Prenses Elizabeth), Prenses Margaret de dahil olmak üzere ailesiyle görmeyi içerir.

Ve belli ki, HM’ye en iyi doğum günü dileklerini gönderiyoruz!

+ + + + + + ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Şimdi anketimiz için, tercih ettiğiniz yeni çanta üzerindeki girdilerinizi istiyoruz, Düşünce geçen yıl taşındı. Bunu iki gruba bölerdim: ‘daywear’ stilleri olarak kabul edilecek parçalar ve daha sonra çok daha resmi durumlar için taşınan çantalar.

İlk önce Gündüz çantaları yapacağız, DUKE’nin yanı sıra DUCHESS, V & A Dundee Müzesi’ni resmen açıklamak için İskoçya’yı ziyaret etti. Kate, bir manu atelier çanta, bir deri yanı sıra, zümrüt yeşil olan mikro cesur olarak adlandırılan süet stilini taşıdı. Çok yönlü olan yapılandırılmış bir stil sergiledi; Taşıma çantası, bir crossbody tarzı veya tutamaç tarafından taşınan bir çanta olarak kullanılabilir.

Kate, Blackpool’da bir Away Günü yaparken çantayı Mart ayında bir kez daha taşıdı.

Mart ayında Commonwealth hizmetinde yeni bir Emmy London çantası ile erişilen Düşes, altın deri boruları olan ‘Cinder Gri’ süetinde Natasha debriyajı. 4.5 “uzunluğunda X 8” uzunluğunu ölçer; Ayrılabilir bir taşıma kayışı ile birlikte gelir. (Kate, aynı şekilde neredeyse aynı renk taşır, ancak bu parça kapak kenarında borulara sahip değildir.)

Nisan ayında anma töreninin yıllık anzak gün hizmetinde Kate, bir Emmy çantası, ‘yeşillik’ colorway’de Natasha tarzı daha tanıttı. Soluncu, Nisan ayında çantayı, aynı zamanda Aga Khan Center’da Ekim ayında Pakistan öncesi bir gezi etkinliği için taşınan bir parçayı görüyorsunuz.

Kate Accessorized Elie Saab, geçen yılın Kraliyet Ascot açıklığındaki tasarımcının bir çanta ile ayrılır. Akordeon tarzı metal şeritleri sergilemek için, parça, kate’nin diğer debriyajlarının çoğu, yaklaşık 5 “x 7” kadar aynı boyutta olduğu; Aynı şekilde ayrılabilir bir metal bağlantı zinciri vardır.

Bir Temmuz polo maçını izlerken Kate, kırmızı bir Croc yazdırındaki küçük Darley yeni bir dut çantası vardı. Bu çanta aynı şekilde yaklaşık 5 “x 7”, çıkarılabilir bir taşıma kayışının yanı sıra etiketin imzası postacının kilidi vardır.

Düşes, Temmuz ayında Wimbledon’a katılın, WICCA Mini Satchel tarzı Alexander McQueen. Aynı şekilde ayrılabilir taşıma kayışı ile kullanılabilir; Kate’nin ‘Raffia’ stili, Donanma Deri’de hem de 7 “x 5” boyutunda ölçülür. (Bu stil artık mevcut değil; çantayı burada pembe olarak görebilirsiniz.)

Eylül ayında, Düşes, RSS Sir David Attenborough’un adlandırma töreninde yeni bir çantaya girdi. Asprey 1781 pochette’yi ‘Yaban mersini’nde taşıdı.’ Yaklaşık 7.5 “x 5.5” ölçülürken, torba, geleneksel Asprey tokasına, isteğe bağlı bir taşıma kayışının yanı sıra çeşitli iç ceplere sahiptir. “1781” referansları, Asprey’in kuruldu.

Şimdi oy kullanma zamanı!

2019’un Tercih Edilen Yeni Gündüz Çantaları (Anket Kapalı)

Dundee, İskoçya – Çevre Dostu Manu Atelier ‘Mikro Bold’% 25.23 (403 Oy)

Polo Match – Kırmızı Dut ‘Darley’ 20.04% (320 oy)

Adlandırma Töreni – Navy Süet Asprey ‘1871 Pochette’% 19.6 (313 oy)

Wimbledon – Rafya / Navy Alexander McQueen ‘Wicca’ 17.09 (273 oy)

Commonwealth Service – Cinder Gri ‘Natasha’ debriyaj 6.32 (101 oy)

Kraliyet Ascot – Elie Saab Metal / Süet Çanta 6.07 (97 oy)

Anzak Günü Servisi – Çevre Dostu ‘Natasha’ Debriyaj 5.64% (90 Oy)

Genel oylar: 1,597

Yorumlar (0) Kendi anketinizi üretin

Anketimizi al

Şubat ayında BAFTA ödüllerine taşınan beyaz saten Alexander McQueen çantanından başlayarak çok daha resmi bir görünüme adım atalım. Kelebek kutusu debriyajı, ayrılabilir bir zincir ile birlikte yaklaşık 7 “x 5” olarak ölçen sabit taraflı bir parçadır.

Düşes, geçen yıl rengi biriktirmek için çantayı geri getirdi.

Haziran’ın bağımlısı üzerindeki eylemindeGala yemeğinde, Düşes, Charlie Geleneksel İpek Debriyajını Çelik Colorway’de Wilbur’un yanı sıra Gussie’yi taşıdı. Parça, flep üzerinde bir kristal arı içeren mücevherli bir toka ile% 100 ipek. Kate, aynı şekilde altta torbaya sahiptir.

Geçen Ekim ayında Pakistan’a gelince, Pakistanlı Perakendeci Zenci, Markanın ‘Krem Gleem’in Sahte Deri’deki’ Krem Gleem ‘sert taraflı çantası ile bir parça ile erişiliyor.

Yıllık Anma Festivali’nde Kate, markanın mini kristal süslemeli debriyajına çok benzeyen Alexander McQueen tarafından yeni bir çanta taşıdı. Parça, siyah merkez taşları çevreleyen iki kristal ile süslü bir şekilde süslenmiş bir kapatmayı sergileyen sert taraflı bir stildir. (Aşağıda gösterilen ürüne benzer.)

Ve şimdi bu çantalarda oyunuz için.

Tercih edilen yeni 2019 resmi kıyafeti çanta (anket kapandı)

Bağımlılık Akşam Yemeği Eylemi – Wilbur & Gussie Gümüş İpek Debriyajı 42.35% (581 oy)

BAFTA Ödülleri – Beyaz Alexander McQueen Kelebek Kutu Debriyajı 29.08% (399 oy)

Anma Festivali – Siyah McQueen Kristal Süslenmiş Debriyaj 21.06% (289 oy)

Pakistan Varış – Zenci ‘Krem Gleem’ Hard-Taraflı Debriyaj 7.51% (103 oy)

Genel oylar: 1.372

Yorumlar (0) Kendi anketinizi üretin

Anketimizi al

+ + + + + + ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bugünün Moda Flashback için, özel bir şekilde tercih edilen bir görünüm seçtim ve aynı zamanda çok sayıda Kate takipçisi için tercih edilen bir şey.

Evet, Las Bennett’in Lasa haşhaş elbisesidir. Düşes, Brisbane’deki Kraliyet Avustralya Hava Kuvvetleri Üssü’ne gitmesi için 2014 Gezisi boyunca elbiseyi giydi.

Kıyafet, bir pamuk / rayon karışımında geleneksel bir kılıf, germek için% 1 elastan ile. Stil, bir polyester astar, büstü, arka fermuar, yanı sıra arka sindirimde derin yarık içerir.

Elbise aynı şekilde kırmızımsı / turuncu haşhaşlarla sunuldu.

Beyaz arka plana karşı ‘şnorkel mavi’ olarak adlandırılan bir rengindeki canlı haşhaş, özellikle pistin o kadar geniş alanında güneşin dışında kalan renkleri açtı.

Kate, Indigo Colorway’deki OROTON ODEION ÇANTASI İLE ALTOLABİLİR. Oroton, 1938 yılında Sidney’de kurulan Avustralya mirası markasıdır, uzun zamandır lüks deri eşyaları ve aksesuarlar için bilinir.

Aynı şekilde süet topuklularını Alexander McQueen tarafından giydi.

Duchess’in mücevheri, elmasını ve Safir Küpeleri, Mappin ve Webb Ton Kolye’nin yanı sıra Cartier Kol’u da içeriyordu.

2016’da Kate, Luton, Bedfordshire’daki angajmanlar için elbiseyi geri getirdi.

Bu vesileyle çıplak aksesuarlar, LK Bennett Nina debriyajı (221 $ için satışta) ve fern topuklu ayakkabılarını kullandı.

İşte tam olarak topluluklar 2014’ün yanı sıra 2016’da nasıl görünüyor?

İki görünüm arasında bir tercihiniz var mı?

Prens Louis İkinci Doğum Günü Perşembe günü kutluyor, yeni bir fotoğrafı umuyoruz, bu yüzden her türlü şansla, yakında görüşürüz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *