Uncategorized

Julie’nin doğum günüydü, ancak şimdiki zaman aldım …

Biraz kuş, Julie’nin (lanet olası bağbozumu) bu haftanın erken saatlerinde bir doğum günü olduğunu ve belki de sitesine gittiğimi söylediğimi söyledi. Publish’in yanı sıra (gecikmiş) mutlu bir günün yanı sıra (tabii ki), (tabii ki) bunu satın almayı arzu ettim.

Ağustos ayına kadar benim doğum günüm değil, bu yüzden bu bana bir doğum günü hediyesi olarak haklı olamaz. Ancak – çok güzel değil mi? Yoke’deki bitleri severim. Bu pembenin yanı sıra sadece yenilebilir … Pembe çiçek baskıda bit kaplı düğmeler kullanırdım, değil mi?

(Bu desen zarfındaki kadınların hepsi bir sanat galerisinde olduğu gibi, daha sonra öğle yemeğine çıkmaya devam ediyorlar. Hepsinde kek var.)

Şimdi, aynı şekilde Julie’nin doğum gününü satın almak için bir sebep olarak kutlamak isterseniz, yaptığım gibi, bunu önerebilir miyim?

Veya belki de bu:

Bu bir B40! yanı sıra bir daire eteği var! Desen zarfındaki kadınların yanı sıra, fembotların klonlu bir yarışı gibidir!

Ve doğum günlerinden bahsetmek ve patterns alışveriş yapmanın nedenleri, Momspatterns’deki Jen modem erime sahipti. Alt kadınlar da bağırırken, çığlık, Jen özel bir satış sunuyorlardı: ‘FriedModem15’ kodunu kullanıyor, aynı zamanda Momspterterns sitesindeki tüm hafta sonları için her türlü büyüklükteki siparişte% 15 oranında tasarruf ettiriyor. Geniş bantlı bir bağlantı ile internete geri dönmez gemi. (Doğum günü bağlantısı nedir? Jen’in doğum günü yarın! Açıkçası daha fazla desen satın almak için bir neden.)

Doğum günün kutlu olsun, herkes!

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Oh, Leola.august 13, 2008
Linktastik Cuma Tüm Linktastiction CumayanSmaysmay 16, 2008
Koyun, kuzu, vb. Ağız 16, 2011’de “doğum günü

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *