Uncategorized

Kolsuz Paltolar ve Bodysuits

Kolsuz Ceket: C/O WHBM | Culottes: C/O WHBM | Bodysuit: c/o Tuxe | Ayakkabılar: Ralph Lauren (benzer burada, burada, burada ve burada) | Kolye: Gorjana | Kemer: Burada ve burada benzer

< >

[TheFeedProducts Style = ‘Dört’]

Düğünümüz ve son haftalarda seyahatimizle tüm zaman ve mekan duygusunu kaybettiğimi hissediyorum, ama arkadaşlarım bana düştüğünü mi söylüyor? Bu yüzden, herkesin Tabiat Ana’nın geçiş iki kutası etrafında garip bir şekilde dans ettiği yılın bu müthiş zamanına girdiğimizde, bu kolsuz deve ceketini paylaşacağımı düşündüm. Şimdi, kolsuz bir ceket oksimoronik çalıyor gibi görünse de, özellikle Eylül ve Ekim’e ek olarak elde ettiğimiz için, sonbahar için dikkate değer bir parça. Sonbaharda kazakların üzerine katmanlamak için büyük bir yelek (çoğunlukla puffer çeşidinin) hayranıyım, bu yüzden bu kolsuz ceket (a) sersemimi örten ve (b) benim gibi hissetmek için ek avantajlarla şık bir alternatif gibi görünüyor Boşluklarımı kamuoyunda giyiyormuşum gibi görünmeden halka açık giyiyorum. İkincisi özellikle profesyonel ortamlarda kaşlarını çatıyor. Bana nedenini sorma.

Ofiste kaşlarını çatmış şeylerden bahsetmişken, bu spagetti kayış macenta numarası sans yelek veya blazer giymeyi tavsiye etmem, ama vurgulamak istedim çünkü sıradan bir tank değil. Aslında zor ve zorlu bir kursu. Bodysuits’in her zaman kutuplaştığını hissediyorum, ama bir tanesi için özellikle çalışan bayanlar için muazzam, büyük bir hayranıyım. Düzenli olarak tişörtlerimi pantolonuma veya eteklerime geri sokmaya çalışırken içimde inşa edilen öfke seviyesi, gün boyunca ayağa kalktığım veya oturduğum her zaman hem mantıksız hem de sağlıksız. Ve yine de, değişmesi pek olası değil, bu yüzden bu duruma bir kursu tokatlayalım ve harika bir gün geçirelim, olur mu? Anlaştık mı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *