Uncategorized

Bu baharda ihtiyacınız olan tek pantolon

< >

Bu bahar satın aldığınız bir çift pantolon varsa, bu sadece olması gerekebilir. Bu Ann Taylor geniş bacak ayak bileği uzunluğunda pantolonları geçen baharda pinstripe (bu yazıyı hatırlıyor musunuz?) Satın aldım ve bu sezon üç yeni tonda bir kez daha gördüğümde cartwheels yaptım. Petite, rutin ve uzun boyutlu (büyük kazançlar!) Mevcuttur ve gezegende mutlak en mükemmel, şekildedir. Güzel bir şekli ve pürüzsüz bir bacak çizgisini korurken, aynı şekilde onları ofiste uzun bir gün için inanılmaz derecede rahat hale getiren bir gerginlik ipucuna sahipler. Bu zengin zeytin tonu ile tüketildim, ancak aynı şekilde onları siyah olarak aldım ve Fildişi’de onlara geri dönmeye inanıyorum. Biri beni geri tutuyor.

Bu kurşuklu fildişi sweatshirt, bu baharın yanı sıra yazın da büyük bir faydasını elde etmekten heyecan duyduğum bir Ann Taylor daha önemli. Üç siyah düğme ile omuz detayını seviyorum – geleneksel mürettebat süveterine sadece doğru miktarda ilgi oranı eklerken, yine de kesinlikle her şeyle gitmesini sağlıyor.

Her şeyle gitmekten bahsetmişken, bu siyah süet kravat sandaletlerinin tüm sezon MVP’ler olacağını söyleyebilirim. Bu, Ann Taylor’dan dördüncü (belki beşinci?) Ayak bileği kayış sandaletlerim ve benzer. Dang. gerçek. Son zamanlarda ayakkabılarına daha iyi bakmadıysanız, kaçırıyorsunuz. Bunlar, bütçe dostu bir maliyet etiketinde birinci sınıf kalite, konfor ve şekil elde etmeyi başaran son derece az sayıda perakendeciden biridir. Ve favorileri istiflemekten bahsetmişken, bunları her birinde sipariş etmek için acil bir gereksinimi hissediyorum. bekar. renk. Yani, bu mercan pembesi tam olarak ne kadar muhteşem?! Ya da güvercin gri! Ya da kırmızı! Tamam, duruyorum. Ama bekle, donanma?! Pekala, şimdi cidden işim bitti. Allıktan bile bahsetmeyeceğim.

< >

Pantolon: C/O Ann Taylor | Kazak: C/O Ann Taylor | Sandalet: C/O Ann Taylor | Çanta: YSL | Güneş Gözlüğü: Elektrikli gözlük | İzle: C/O Michele (bu kayışla giyilir) | Küpeler: Jenny Bird

Ann Taylor’a bu yazıda ortaklık kurduğu için teşekkürler!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *