Uncategorized

Hepsi iyi bitiyor

Bu yüzden bugün Londra’dan eve gidiyorum, ancak Goldhawk Road’a gitmek için dün gece yarım saatim vardı – ve bana oraya gitmemi söyleyen tüm Londralılar? Haklıydın. Hepinize bir içki borcum var.

Liberty (çok, çok rahat bir bodrumda) £ 5 / yarda için (44 Goldhawk Road) klasik tekstillere gittim! (Veya muhtemelen £ 5 / metre, emin değilim.) Ayrıca bazı sınırlı varuna yünü ve bazı £ 10 / Y-OR-M özgürlüğü de üst katta. Çoğunlukla çiçekler, emin olmak için, ancak soyut ve figürlü baskıların bol.

Ne yazık ki, olsa da, zorlu müşteriydim, çünkü benim için istediğim (sıçrama) (sıçrama) bir rulo gördüm …. her liberty rulosunun arkasında. Ve böylece zavallı adam, kapanış zamanında, beni dört metre veya metrelerimi almak ve kesmek için yaklaşık yirmi yirmi kumaşı kaydırmak zorunda kaldı. Ama muhtemelen iyiydi, çünkü o kadar çok daha zorlu bir müşteri var, yaklaşık on beş farklı gömlek pamuklu renk örnekleri almaya çalışıyor. (O’ndan: “Şimdi, beni, hepsinin bitlerini kesmene ihtiyacım var ve bana bir liste yap, bu yüzden seni arayabilirim ve” 11 metreye “2,” haklı mı diyebilirim. “Shopman: Başını sallamak. Onu: “Şimdi, sense, sana ihtiyacım var …”)

Kayıtteki kadın da benim için özgürlüğün daha fazla dimi yapmadığını doğruladı. “Ve fiyatları aptalca” dedi. Sakince başını salladım.

Diğer dükkanlardan bazılarında biraz kısa bir alay yaptım (ızgaraları süpürüyor ve yuvarlanıyorlardı) ve bu şaşırtıcı akın keten duvar kağıdını yazdırdığını gördüm, ancak £ 9’da bir bahçe ya da metre’de haklı çıkaramadım. Benimle video kameram yoktu, bu yüzden biraz fazla video kamera telefonu fotoğraflarını aldım … Bana hatırlattım ve eve geldiğimde onları göndereceğim.

Ev. Londra’yı sevdiğim kadar, yine o yerde olmayı dört gözle bekliyorum!

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Failuremay’ın Endişesi Korkusu 1, 2008
Londra Kumaş Alışveriş Gün Onejuly 22, 2006
FabricSepman 29, 2006 hakkında daha fazlası

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *