Uncategorized

Noel’den bir gün sonra = Alışveriş

Herkesin bildiği gibi, Noel’den önce yaptığınız tüm alışverişlerden geri dönme şekli … dışarı çıkmak ve çok daha fazla alışveriş yapmak. (Şahsen, bu çılgınca olduğunu düşünüyorum, ve ben yapmıyorum, * sonraki * yılın ambalaj kağıdı ve yarı fiyatı Noel çikolatası.) Hedefe hızlı bir yolculuk hariç. Count … ve Jen, Momspatterns.com’da büyük bir satış yapıyor. ne kadar büyük? % 30 indirim. Satışı, herhangi bir boyutta satın almakta iyidir ve gizli kod … “saveme30”. Teklifi, Yılbaşı Gecesi’ndeki gece yarısı inmede sona erecek. 5 ya da çok daha fazla desen alırsanız Kuzey Amerika’da ücretsiz gönderim kullandığını unutmayın!

Aslında,% 30 indirimde, sadece bir yenilik değeri bir satın alma (“harika olurdu” nin neyin açık olduğunu haklı çıkarmak zorunda kalmadan Tahvil-kız kostümü, yirmi kilo ve üç kaburga kaybederken! “) … … 3.15 $ için, bu desen çok değerli.

Bir günde bir tatilden saklanan Bay Elbise, benimle birlikte bir tatilden saklanan, bugünün gönderisini iade etmeniz gereken hediyeler hakkında yapmam gerektiğini söylüyor. Sanırım harika bir fikir. Dizelerle birlikte verilen herhangi bir hediyeyi iade etmelisin ya da sadece kutunun sizi tamamen farklı bir kişiye sihirli bir şekilde dönüştürebilecekleri ya da giyinen kişiye verilen kişiye verilen hediyeler olacağını umduğunuzu düşünüyorum. Bay Giydir, şaka yapıyor: “Bu, seni aldığım striptiz topukluları iade edeceğini gösteriyor mu? Bekle, yazma!” [Bay. Günde elbise aslında bana harika bir şey verdi, ama buraya bağlanmamı istemedim çünkü bir yazı yapılması gerekiyordu ve katılıyorum. Öyleyse yarını ayarlayın …]

Whoops, pasta zamanı! Şimdi saklanmadan çıkmalıyım …

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Bir dikiş makinesi nasıl seçilir MachineJanuary 3, 2008 ile 79 yorum
Fon-Fundraising Drabble # 5 December 24, 2007
Yakalı! 29 Eylül 2008

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *