Uncategorized

Patenler + Pockets = Erin Dileklerimi Bu onun bedeniydi

Cara, gelen kutumun muhtemelen bu silindirli paten temalı elbiseye bağlantılarla doldurulduğundan emin olduğunu söyleyerek bu bağlantıyı gönderdi. NO! Hepiniz neredeydin? Haftanın benim için elbiseler için Ebay’ten okudun mu? Hava güzeldi ya da başka bir şey miydi? Hepinizde çok hayal kırıklığına uğradım, gerçekten ben.

Ya da belki bunu göndermemi istemedin çünkü hepiniz bu müthiş elbiseyi kendiniz istiyorsunuz? Anladığım kadar. Bu benim bedenim olsaydı, nişanımı şimdi en iyi planlıyordum. Sadece benim için çok büyük, “Kaç inç önemli değil” çok büyük değil, ama “orada bir başkasını benimle sakla” çok büyük. Aksi takdirde benim olurdu. Üzerinde paten var! Cepleri var! Pembe trim var!

Neyse, eğer size uyuyorsa (B42) ve zamanınızı birdeliyseniz, özür dilerim. Birkaç gün içinde sona erer, bu yüzden teklifinizi artırmaya devam etmeniz için çok zaman var mı?

Satıcıdan gelen diğer şeyleri göz atın Vintage Voodoo. Orada bazı sevimli şeyler … tekerlekli paten kadar sevimli değil, ama sonra tekrar, ne?

Kumaşa bak Close Up:

Çok tatlı! Herhangi biriniz bana tekerlekli paten kumaşını bulursanız (bu, bu tamamen çirkin değildir), sanırım kendimi yapabilirim … ve beni bu bağlantıyı göndermediğiniz için affederim. Belki.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Cüzdandaki güveler [Dikkat: Uzun Giriş] 2 Temmuz 2007
Nasıl Yapılır: Üç Panel Eteğini Yapın PocketSester 18, 2007
Dresses Cilt’in gizli yaşamları. 8September 13, 2006

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *