category

Renee, “ceplerimi bozma!” Diyor.

Anna, “Cepler: Sıcak ya da Değil” nin şüphesiz retorik sorununun olduğu bu siteye bir bağlantı gönderir. soruluyor.

Blogger (Bence, kimin, ayrıca Erin olarak adlandırılıyor, bazı Bizzarro-dünyadaki cepler karşısında! Erin vs. cepsız! Erin) diyor ki:

Fakat onlar [cepler] elbiselerinin amacını defy, yani güzel ve girly hissettirmek için. Ellerinizi bir elbisenin ceplerinde derin bir şekilde sıkmak, şekliniz için hiçbir şey yapmaz (sürünmüş omuzlar, güdük kollar ve kalçalarınıza gereksiz toplu ekler).

Söylemeye gerek yok, katılmıyorum. Elbiselerinin amacını ne zaman meydan okur (ki bu sizi memnun hissettirecek ve kendiniz gibi bir çok şey), devasa bir taşıma çantası boyunca çekmek zorunda kalıyor: Lopsided yaslanmış, ağrıyan silahlar ve gereksiz ekleyen bir çantanın büyük bir guatrını düşünün her yerdeki toplu.

Ayrıca, kadınların bir lipbalm, bir miktar kimliği ve anahtarlarını koymak ve mümkün olduğunca ince görünmek için bir yere sahip olmak için karar vermek zorunda kalması gerektiğini düşünmüyorum. Jeez, hayatta kalçalardaki dökme, özellikle de Tanrı’nın herhangi bir bireye açık olduğunda, Tanrı’nuzdaki bir şey olduğunu ve bir twinkie’yu gördüğü için mutsuz olduğunuz için bir JuneBug verdi. (Ve ekleyebilirim, öyleyse, eğer öyleyse, bir noktada, bir twinkie’yi görmekten memnun oldum mu? Diyet-endüstriyel komplekslerin işlenmesinden çok takılıyorum …)

“Git bir yorum bırak” diyebilirim, ancak site tümü açılır kutular ve çok fazla yanıp sönen şey olan ve neyin rahatsız edici olduğunu söyleyebilirim. Burada yorum yapabilirsiniz, umrumda değil.

[Resmi gönderdiğiniz için Dara’ya teşekkürler!]

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Pockets = FreedomMarch 23, 2007
JOYSEPTEMBERS 13, 2007 TİPLERİ
Dresses Cilt’in gizli yaşamları. 8September 13, 2006

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *