category

Yeni. Takıntı.

Sadece açıktık: bu elbiseyi severim. Şimdiye kadar iki kez yaptım ve eğer güneş kalırken hiç dikiş odamdaysam, tamamladım. (Ben de iki tane daha kesilmiş ve yarı dikilirim var.)

İşte bu elbisenin neredeyse mükemmel olması:

1. Yaka çok güzel. Sağ?

2. Cepler!

3. Bir araya getirmek son derece basittir.

4. En iyisi, bu elbise yenilik kapitone pamuklar için müthiş. Cidden, bu goofball kalıpları, bu paternde müthiş daha dolgunluklu elbiseler için doğru olmayan her zaman satın alıyorum. Dikey etek dikişleri, kumaş ağırlığını vermek için yeterlidir ve seçtiğim kalıplar, tüm bu kadar eşleşmeye ihtiyaç duymaz. Ben de Liberty Lemonia’da yapıyorum:

Tek dezavantajı, boyun çizginin normal mücevher boyunlu hırkalar için bir LEEEETLE genişliğindedir. V yakalı hırka ile daha iyi gider.

Biraz farklı şeyler yaptığım şeyler:

Yüzü var, ama sadece yaka için önyargılı bandı kullandım. (Yüzbaşlar: Hacim.) Eteği dört inç kısalttım ve cepleri iki inç derinleştirdim, ama bence bu çok derin. Top-peen çekiçleri ve küçük elektrik motorları gibi şeyler taşımak için cazip ve ceplerim çok derinse. Yaka arayüzü için ipek organzayı kullanıyorum. (Hafif kumaştaki fermuar dikişlerini güçlendirmek için ipek organzayın şeritlerini kullanıyorum, bu gerçekten çalışıyorsa, ama hey, ben de deniyorum.)

Patternwiki’yi kontrol etmek için resmin üzerine tıklayın – Satılık kopyaları olan bir çift var. Çünkü bu elbiseyi seveceksin.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Çalışmalar devam ediyor: Gri Fırfır DressJune 2, 2008
Linkhtastic Cuma: yardımseverlik EditionMay 30, 2008 ile 41 yorum
Shirtwaist # 1Berter 26, 2008

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *