category

Bu beni çıldırtıyor mu?

Sadece yakın zamanda bir yolculuk daha bekliydim, bu, kısıtlı kamera hazır giysilerimin (“kamera hazır” koleksiyonumdan (“kamera hazır” koleksiyonundan, ‘bir deseni olduğunu belirten ne olduğunu seçerek bu zorlu Her türlü nihayetinde nöbetlerin yanı sıra beyaz ya da siyah olmadığı gibi nöbetlere neden olmaz ‘), hem bantlanmış bir görüşme olayı hem de bantlanmış bir rock konseri için uygun olacak, hem de şeyler denemedik, keşfediyorum. kendim sonsuz soruyu soruyor:

“Bu beni şişman mı gösteriyor?”

Neyse ki, sadece kendime, uzun acı çeken kocamı hilkat etmiyordum. (Ambalaj verirken kendini kıt yapmayı sever. Bana bütçesinin yanı sıra sırlarının nerede olduğunu sor. (Bu anlaşmayı, cam gibi, acil durum durumlarında kırıyoruz.)

Sorun şu anda, bir dakika bekledim. Neden “yağ” derhal kaçınılması gereken bir şey? “Tıbbi yardım için evden evden kaldırılmalıyım,” yağ, “berbat bir kıştan on beş ek pound” yağda konuşuyorum. (Derece gerçekten önemli değil.) Neden yapılabilecek tüm estetik seçeneklerden, önceliklendirilmesi gereken “ince” nedir? Neden kendime sormuyorum, ilk önce, “Bu beni mutsuz görünüyor mu?” veya “Bu beni sıkıcı görünmesi mi?” veya “Bu beni moda mağduru görüyor mu?” Veya “Bu beni uzaylı bir check-out alanı gibi görünmesini sağlıyor mu?

Bu yüzden “şişman” sorusunu sormayı bıraktım, hem de “mutsuz” bir soruyu sormaya başladım ve bunun yanıtının “Hayır, seni mutsuz görünmüyor. Oldukça ters! ” Fakat: beni mutlu görünmemi sağlıyor mu? (Ben zaten beni daha ince görünmüyor, hem de sorun olmadığını anladım.)

İşte bir yakın çekim:

Bir kemer olmadan sıradan bir daire olmak için kullanılan bir etek, yanı sıra yakın zamanda kemersiz eteklerden yıpranmıştım, bu yüzden bir tane ekledim. (Oldukça lanetlenmenin yanı sıra mırıldanmanın yanı sıra, ekleyebilirim.) Malzeme IKEA’dan; Bir gün bunu kullanarak birinin evine gireceğim ve tüm kanepe minderlerini eşleştireceğim. O zaman beni delice görünmesini sağlayacak, ancak mutlu olacağım, bu yüzden umrumda değil.

Bunun gerçekten kameraya hazır olduğundan emin değilim (çizgiler kötü olabilir, doğru mu?) Ancak eğer havayı bitirirse (ve gerçekten de evet, onları anladığımda tüm ayrıntıları sağlayacağım) eminim Bir tür uyarı yayınlayın.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Koruların gizli ömrü # 14March 27, 2008: 80 yorum
Bilinen 20, 2007 bilmen gerektiğine inandım.
NASIL: PACKINGJUNE 9, 2008

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *