category

Zella Activewear

Zella Activewear İnceleme

Gerçek söyleniyor, ben activewear söz konusu olduğunda pratik bir galiyim. Tipik bir günde, temel siyah tozluklara ve tankların yanı sıra, sadece yukarı koşmak istediğimde bir ter seansını almanın yanı sıra bir ter seansını bulduğumda “görünüm” üretme konusunda endişelenmemeye gerek yoktur. yukarı. Bu sizin gibi görünüyorsa, Zella’nın tekliflerinin yanı sıra, delicesine büyük değerlendirmelerle (bu tozluklar şaka yok), gerçekten makul maliyet etiketlerine sahip olan temel egzersiz teçhizatlarında fantastik konforu da inceleyin. Potansiyel olarak isteyebileceğiniz her Activewear tarzlarına sahipler (kesinlikle bu anorak gibi, bu düşük katlı çoraplar gibi bu joggers).

Jogging pantolonunda zellalive

Zellapuffer hibrid zip hoodie

Zellamamasana çevrimiçi gebelikte ayak bileği tozlukları

Zella activewear

Activewear bundan daha fazla nazik çekmiyor.

Alternatif olarak, egzersiz rejiminize biraz daha sartorial motivasyon getirmek istediğinizi hissedebilirsiniz. Bu durumda, Zella aynı şekilde seçmek için tonlarca süper sevimli parçalar vardır. Sizi bu spor sutyenini ve bugün kullandığım tozlukların yanı sıra tanıtım yapmamı sağlayın. Activewear bundan daha fazla nazik çekmiyor. Kesinlikle spor sutyeninin tam olarak ne kadar destekleyici olduğu gibi, aynı şekilde daha fazla kapsama için biraz daha uzun oluyor. En iyi şeylerden (klimada günün çoğunda maliyet olduğumdan beri), bu rahat Nella Wrap Sweatshirt kullanıyorum. Benzer bir koordinasyon konforunun benzer bir üçlüsünü arıyorsanız, bu tozluktaki bu tozlukları, bu tank ve ceket ile inceleyin. Market koşusu yapmak için sonbahar üniforma keşfettiğime inanıyorum.

Zellalite Longline Sports Sutyeni (de bu spor sutyağı gibi)

Zellahigh midsection lite baskı tozluk

Zellanola Wrap Sweatshirt (Alternatif Sweatshirt)

Beş yıldızlı bir Beş Yıldız Reviews olan geleneksel siyah tozluklarına bir not: onlar fab. Kesinlikle onlardan hoşlandığım gibi, bu maliyet noktasında böyle bir destekleyici, gurur verici, en kaliteli bacaklar elde etme yeteneğini gerçekten takdir ediyorum.
Alt satır: Beş yıldızlı değerlendirme yalan söylemez. Eğer küçükseniz veya tam uzunlukta tozluktan hoşlanmazsanız, (bu fantastik bisikletçi şortları dahil) ve aynı zamanda süper öne çıkan hamilelik seçenekleri olandan seçim yapmanız için büyük uzunlukları vardır. Şahsen, hamileliğim boyunca rutin tozlukları tercih ettim, bu yüzden bunları da satın aldı ve iki boyut arttı.
Fitness merkezini asla kaçırmayın ya da spandexinizi kanepede tutmayı tercih edip edemeyeceği, Zella’da uyumayın. Onların parçaları asla hayal kırıklığına uğratmazlar, çünkü geleneksel esansiyel parçaların tam istikrarsızlığına sahip bir markayı gerçekten takdir ediyorum (bu yüzden olmak istediğimde yorucu siyahımda olabilirim) Ek millere (elbette, elbette konuşursak) gitmek için.

Zelladivine kaburga tozluk

Yüksek midsection tozluklarında zellalive

FelinaHigh Midsection Cep Tayt

Zella, Nordstrom özel bir Activewear markası olduğundan, Nordstrom’un alışveriş yapıcılarının bazı benzersiz faydalar sunduğu bu değerlendirmede bir kez daha tartışmaya değer. Evet, hepimiz Nordstrom’da güneşin altında neredeyse her neyse alışveriş yapabilirsiniz. Bununla birlikte, aynı zamanda ücretsiz gönderim ve geri dönüş, kaldırım kenarı alma (Yep, asla arabanızdan çıkmanız bile gerekmez) ve Nordy Club Faydaları üyeliğinin yanı sıra, ücretsiz gönderim gibi bilinçli olamayacağınız avantajlar vardır. Curbside Pickup’in beni kesinlikle kurtardığı zamanın sayısını söyleyemem. Son dakika hostes hediyesi, doğum günü hediyesi veya spanx çiftine ihtiyacım olup olmadığımı, NordStrom web sitesini yukarı çekiyorum, mağazamı filtreleyin, ayrıca bir saat içinde, güzelliklerimi kapmak için bir saattir. EN İYİSİ. (Özellikle pandemikte.)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *