Uncategorized

40 yaşından küçük blogcular

paylaşır.

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Moda, genç ve maceracı iyiliğe sahip olsa da, her zaman belirli bir yaş braketi anlamına gelmez. Bu bayanlar “şık” bir yıl sınırı bilmediğini ve moda için küçük bir tutkunun, hem yıldızlar hem de önyükleme yapmak için güçlü bir sanal olanı yaratmada uzun bir yol gidebileceğini kanıtlıyor.

Bu gönderi, bağlı kuruluş bağlantılarını içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Bu 15 harika stil blogcusunun bilgeliğinin 40 yaşından büyük, sizi moda caddelerinde kendi tarzı yıldızınıza yönlendirin.

40 yaşın üzerindeki harika moda blogları!

Yetiştirilen ve düzgün vücutlu kadın

Artı boyutu ve 40+ fashionista, yetiştirilen ve düzgün vücutlu kadın, tarzın yaşı veya büyüklüğü olmadığı bir varış noktasıdır. Bütçe-savvy zorluklarından cesur kişisel stil müziklerine kadar, artı boyutlu Divas, şık lezzetlerin asla tehlikeye girmesi gerekmediğini ilk elden görebilir.

Tarz hanımı

Kişisel tarzdan Alışveriş İpuçları ve Şekillendirici Serilerine, Annette Hoeldrich, olgun okuyucu ve daha fazlası için stil bir yıldızdır. Güney Almanya’dan gelen klas kıyafet sık sık cilalı kayalar, bayan benzeri, ofis ve zarif durumlar için ilham kaynağı olarak hizmet eden trendy aksesuarlarıyla görünür.

Fab görünüyorsun

Moda sevenlere adanmış olan Yüce Blog Durağı, Angie Cox, tarz bölümünüzü geliştirme konusunda günlük, işlem yapılabilir rehberlik eden bir profesyoneldir. Cilalı ama asla nezaketsiz değil, kıyafet direkleri, trend parçaları ve değerli sütunlar, Chic’i her yaşta tutmak için gerçek bir rehberlik sunuyor.

Tarz crone

En yaratıcı, çirkin, otantik, güçlü, maceracı, komik ve mutlu çağlarındaki yaşlı kadına adanmış Judith Boyd’un tarzı Crone Blog, “belli yaşta” kadınlarının atasözünü geri alır. Kıyafet istismarlarını, keşiflerini ve yaşam sanatı sergilemediğini, okuyucuların kanalına yardım etmesi, iç kısmınızı kutlamalarına ve beslemesine yardımcı olur.

Peki ne yirmi

Öyleyse ne yirmi ne kadar iyi bir şarap gibi, şık kadın yaşla daha iyi olur. Gerçek stili bulmak için yüzeyin ötesine bakan Glenda Harrison, California’dan 40 + perspektifi hazırlar.

Kuzu gibi giyinmemiş

Kırmızı Trenli Brit Catherine Summers, “yaşa uygun pansuman” na inanmıyor, ancak vesilesiyle uygun olanı giyerken. “Çatışma Kraliçesi” nü boşalttı.

Ölü değil mi?

Orta yıllarda otantik ve çarpıcı görünmek için bir yol haritası, ölü değil, şık olduğu kadar arsızdır. Görünür Pazartesi’nin kurucusu Patti Gibbons, toplum tarafından incelikli bir şekilde özetlemek için baskı altında kaldığını, ancak moda ve stil sevgisi ile patlamayı tercih ediyordu.

Moda ve kurabiye

Valentina Introvigno’nun moda ve kurabiyeleri, Blogosfer’e hayali bir İtalyanca döndürür. İlaçlanan “zekâ bağımlısı” ve torbaların, ayakkabıların ve makyajların sevgilisi, renkli günlük tarzını, alışveriş ipuçları ve en son ve en iyi eğilimler hakkında raporları vurgular.

Her yaşta moda maceraları

Her yaştan okuyucuları kendilerine inanmak için teşvik etmek, Londralı Beada Kucka, sartorial maceraları göletin karşısındadır. Olgun moda blogger, kendi sitesini kişisel stil, tasarım ve yaratıcılık görüntüleri ile stoklar.

Dış güzellik içinde

Tutkuyla, ilham verici ve otantik olarak yaşamaya kararlı, Dixie Lincoln-Nichols ‘iç güzelliğin içinde bir sağlık ve yaşam tarzı deposudur. Bireysel güzelliği, daha iyi dengeyi ve öz bakımdan beslenerek güvenini destekleyen, dış cazibe içinde güzel yaşam için rehberdir.

40+ stil

Moda ve daha fazlası için kapsamlı bir rehber, 40+ stil kıyafet fikirleri, cazibe bilgisi, alışveriş listeleri ve ötesi için iyi küratörlüğündadır. Kurucu Sylvia Van De Logt, kişisel tarz, bireysel güçlere giyinme ve yaşınızı kucaklanırken muhteşem görünme arayışlarında okuyuculara yardımcı olur.

Une femme d’un belli yaş

Her şey, 50’den sonra şık, maceralı, dengeli, lezzetli bir yaşam yaşamakla ilgili, Une Femme d’BM belirli yaşları nişi ele alıyor. Yerli Kaliforniya, minyon ve kıvrımlı çerçevelerin nasıl stilleneceğini sergiler ve okuyucularının puan alması için tonlarca uygun favori sunar.

50’den fazla duygu 40

50’den fazla duygu 40, sevinç, güven ve kafa tornadası, kişisel tarz giyerken neşeli yaşlanmayı teşvik etmek için ilham, cesaretlendirme, teşvik ve rehberlik için kız arkadaşlar arasında günlük bir sohbet. Pamela Lutrell Şampiyonlar, kadınların 50’sini en iyi şekilde görünmesini ve hissetmesine yardımcı olmak için yeniden tasarlama ve yeni yol tarifleri.

Boston’da bir kızLissy Romano’nun Boston yaşam tarzı blogunun her şeyin biraz var: moda, yemek, dostluk ve eğlence. En sevdiği şehirlerde ne yemeğinin ve alışveriş yapılacağı kılavuzlarıyla birlikte, Boston’daki bir kız, okuyucularını sadece kıyafetlerden çok daha fazla bilgi sahibi ediyor.

Beverly topuklu gibi

Bu Sosyal Medya Maven, moda kahramanını blogunda, Beverly Hills gibi Beverly, kişisel tarzında şık ve şık bir yer gibi esiyor. “Yaşlı olmak için çok genç ve genç olamayacak kadar genç” olduğunu biliyor ve müzikleri çözmeye çalışmanın dengesini temsil ediyor.

En sevdiğin 40 stil blogcusu kim? Yorumlarda bize bildirin!

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *