Uncategorized

Evde Yoga – Yoga Oturumlarınızdan En İyi Yetiştirmek İçin 5 İpuçları

Evde Yoga – Yoga oturumlarınızdan en iyi şekilde yararlanmak için 5 ipucu
01/11/2018, Alanic Global tarafından yayınlandı
Milyonlarca insan her gün evde yoga yöntemi. Bu kadar övgüye değer olduğu gibi, mesele, çoğunluğunun oturumlarının en iyisini yapmak için çalışmayı bırakmasıdır.
Ve belki de bu, sadece DIY pozlarına güvenmek yerine nitelikli eğitmenlerin rehberliğinde Yoga derslerine ve yöntemlere yönelmenin her zaman önerilmesinin büyük bir nedenidir.
Ama yine de, sıkı rutininizin yanı sıra diğer yükümlülüklerinizin, her gün 45 dakikalık yoga derslerine gitmek yerine, nefes almak için daha az zaman bıraktığını anlıyoruz.

Bunun gibi, telaşlı ve ev-yogi lotu için, küçük 20 dakikalık yoga seanslarından bile en iyi sonucu elde etmek için 5 kazanan ipucu var-
1. Vücudunuzun yanı sıra kendinizi de dinleyin
Tam olarak size nasıl yardımcı olacağını anlamadan tüm ipuçlarına ve pozlara körü körüne uymayın. Kendinizi daha iyi anladığınız için, özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için farklı hediyeleri doğaçlama yapın.
Vücudunuzun kısıtlamasını anlayın. Rahatsız edici pozlar – ne olursa olsun faydalı – ya da uzun saatler boyunca devam etmek iyilikten daha fazla hasar verebilir.

2. Kendinizi mükemmel yoga kıyafetlerine kaplı
Bu, genel performansınızı geliştirmek için en kesin yöntemlerden biridir – en yüksek kaliteli yoga aşınmalarında. çok daha iyi kullanırlar esnekliğinizi destekleyin; İyi havalandırıldığınızdan emin olun; Terlemeyi terk et. Kendinizi rahat, rahat hissettiğinizde, performansınızı toplarken kolaylaşır. Bugün en iyi fiziksel fitness giyim markaları, birçok olağanüstü yoga sütyen, tozluk, tişört ve birinci sınıf kalitede daha fazlasını sunuyor. en iyi kısmı olduğu gibi mi? Son derece uygun fiyatlı.

3. Tüm dikkat dağıtıcı unsurları uzak tutun
10 dakikalık bir yoga oturumu için organize olsanız bile, bu konuda ciddi olun ve tüm dikkat dağıtıcı unsurları önleyin. En önemlisi, telefonunuzu uzak tutun. Odada yalnız olduğunuzdan, kapıların yanı sıra pencerelerin kapalı olduğundan ve etrafta gürültü olmadığından emin olun. Sabah erkenden büyük olasılıkla, işler çok daha sessiz olduğunda yoga yapmak için en iyi zamandır ve havadaki tazeliğe batırdığınızda.
4. Kendinizi nemlendirin
Kendinizi nemlendirmek en önemli şeydir. Yoga seansınızdan en az bir saat önce, yeterli su içmenin yanı sıra vücudunuza alma zamanı sağlayın; Yine de aşırıya kaçmayın. Oturum başlamadan önce fazla içmeyi önleyin. İşiniz bittikten hemen sonra, gerektiği gibi su için. Enerji içkisini önleyin!
5. Yeni pozlarla bir şeyler lezzetle
Aşırı bir şey yaparsanız, bundan bıkmak zorundasınız. Fitness Center egzersizi gibi, yoga seansları bazen bir acı gibi hissedebilir. Ayrıca, aynı şekilde, şimdi kendilerine kullanmanız koşuluyla, bu rutin pozların etkili olmayı bırakacağı bir zaman olacaktır. Yani her zaman bir şeyler lezzet. Yeni pozlar, deneyler ekleyin ve kendinizi zorlamaya devam edin. Ancak da uzaklaşmayın. #1’de belirtildiği gibi vücudunuzu dinleyin.
Bunlar, kısa yoga oturumlarını çok daha verimli (ve eğlenceli, evet) yapmak için tüm ev-yogilerin 5 basit ve pratik ipuçlarıdır.
Etiketler:
Özel Yoga Pantolon
Şık yoga kıyafetleri
fitness kıyafetleri
Fitness giysiler üreticileri
fitness giyim
Toptan yoga kıyafetleri
yoga giyim
yoga sütyen
yoga kıyafetleri
yoga giysileri üreticileri

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

{} [+]

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket
{} [+]

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *