category

Kiraz Blooms Vinil Astar İnceleme

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Bu yazı bağlı bağlantılar içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Cherry Blooms, yüzme, ter, ağlarsanız bile son derece su geçirmez vinil astarlarının lekelemeyeceğini vaat ediyor. Ben onların liner ile okyanusa dalma yapmadım, sözlerine inanıyorum – nedenini bulmak için aşağıdaki vinil astar incelememi okuyun.

Bu eyeliner konakladı

Bütün gün vişne çiçekleri vinil astar giydim ve egzersizime inşa edilmiş bir miktar ter ile bile konakladı. Ek olarak, fırçayı denemek için elimin arkasına bir eyeliner dokunuşunu koydum ve her gün orada, sayısız el yıkama ve bulaşık yıkamalarıyla da kaldı. Sonunda bir el losyonunun kullanımı ile çıktı ve göz kapaklarımdan çıkarmak için yüz losyonunu kullandım. Paketlemelerine göre bir yağ tabanlı sökücü de çalışacaktır.

Bakım ile başvur

Kiraz çiçekleri vinil astarının göz kapaklarımda ne kadar kaldığını seviyorum, bir miktar hıçkırık bıraktım. Fırçanın kendisi kullanımı kolaydır ve kalın göz kalemi giymeyenler için müthiş olan ince, pürüzsüz bir çizgi bırakır. Nispeten kesin olmayan bir eyeliner aplikatör olarak, genellikle simetrik, sıvı bir görünüm elde etmeden önce birkaç deneme gerektirir. 20/70 vizyonumda suçluyorum; Gözlüklerimi açık bırakana kadar makyajımın nasıl görüneceğinden asla emin değilim.

Her neyse, ilk denememde küçük bir hata yaptım ve hatayı düzeltmeye çalışırken bazılarını gözüme karıştırdım. Bu eyeliner polivinilden yapılmış ve gözümde bunun bir strand benzeri şekli olduğu ortaya çıktı. Gözümü rahatsız etmiyordu, ama elbette biraz acı verici bir süreç olanı çıkarmak istedim.

Hızlı Genel Bakış

Vinil Liner Uygulaması

Kiraz Blooms Uygulama talimatları, yanıp sönmeden önce bir kat uygulayacak ve 30 saniye bekleyin. Yağlı cildiniz varsa, iki kat uygulur. Bir ceket benim için iyi çalıştı ve başarısızlığımın kuruması için 30 saniye beklemeye başlamadım.

Vinil Liner Çıkarma

Cherry Blooms, yağ bazlı bir makyaj sökücü ve pamuk topu kullanarak kaldırılmasını söylüyor. Ben yüz losyonu ve tuvalet kağıdı bir tomar kullanılan ve bu sadece para cezası çalıştı.

İçindekiler

Su, Gliseril Stearat, Stearik Asit, Parafin, Kopernicia Cerifera (Carnauba) Balmumu, Polivinilalkol Crosspolimer, Demir Oksitler (CI 77499)

Cherry Blooms Pooları Vinil Astar

Adına doğru: Bu eyeliner son derece su geçirmez
İnce, pürüzsüz uygulama fırçası

Eksileri

Yığınlar veya iplikler hala ıslakken gözünüze girebilir; daha az kalifiye göz kalemi kullanıcıları dikkat

Ne maliyetli ve nereden alacağını

$ 24.95 dan CherryBlooms.com

Kanımca

Tüm günleri sürecek olan sıvı bir eyeliner arıyorsanız, elementler size ne kadar atıyor olursanız olun, bu iyi bir yatırımdır. Ben özel günler için kullanacağız, ama her gün kullanım için benim daha ucuz ve daha az aşırı göz kalemi sadık kalacağız.

Cherry Blooms Vinil Liner kullandınız mı? Bize bunu düşündüğünüzü bildirin!

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *