Uncategorized

Ticaretin Aracı: Momentum

Kat bana son zamanlarda Momentum adlı bir Chrome eklentisinden bahsetti ve yaptığım için çok mutluyum, çünkü gün boyunca bana yardımcı oluyor. (Bununla ilgili genel hissim, “Tüm çalışma hayatım neredeydin?”) Chrome web mağazasına göre, 3.000.000’den fazla kişi de indirdi.
Bu araç oldukça basit, ama gerçekten etkili. Chrome’da yeni bir sekme açtığımda, bana zaman, selamlama, günlük bir doğa görüntüsü, sıcaklık ve en önemlisi yapılacaklar listemi gösteriyor. (Yukarıdaki ekran görüntüsüne bakın.) Yukarıdaki resim, bağlantılar, arama, en çok ziyaret edilen siteler ve günlük ilham verici bir teklif dahil olmak üzere kapattığım bazı özellikleri içermez. Ayrıca klavye kısayolları da var, ancak bunlarla uğraşmadım.
{İlgili: Yapılacak İşi Nasıl Takip Etir}
Momentum kullanmanın en önemli yararı, günde birçok kez, en önemli yapmamın sunulmasıdır. Kaçınılmaz! Genellikle bütün gün bir momentum sekmesini açık bırakırım.
Yapılacaklar listesi işlevini kullanmak son derece kolaydır-sadece görevlerinizi yazın (ve gerekirse yeniden adlandırın), isterseniz yeniden düzenleyin ve kontrol etmek için kutuları tıklayın. Tamamlanan görevler (her zaman görmek için motive edicidir, ancak onları gizleyebilirsiniz) günün sonunda kaldırılır.
Geri sayımlar (tarihler ve son teslim tarihleri ​​için), sesler, dünya saatleri ve özel fotoğraflar ve alıntılar dahil olmak üzere daha birçok özellik için artı (39,95 $/yıl, 4.95 $/ay) yükseltebilirsiniz. Ayrıca momentumu Todoist, Trello, Basecamp ve Asana gibi uygulamalarla entegre edebilirsiniz.

GÜNCELLEME: Momentum da iOS için kullanılabilir!
{İlgili: Yapılacaklar listenizi işte nasıl yönetebilirsiniz}
Okuyucular, ivme kullandınız mı? Şu anda başka üretkenlik eklentilerini seviyor musunuz?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *