category

Outnet: Site değerlendirme

Hisse

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Outnet olan Net-a-Porter çıkış sitesini-biz Net-a-Porter tasarımcı teklifleri incelerken seviyorum ederken, biz sadece değil validate (veya göze) olabilir, çünkü fiyatları bizi memnun ediyor yüksek moda odaklı. Ve, bu ekonomide, sadece üst seviye perakendeciler, theOutnet.com “şık indirimli alışveriş” diyor (bütçe planı alım piyasasına musluğa tasarımcı çevrelerinde, bir olurdu, bir cümle çeşitlendirmek edeceğini nedenden duruyor sadece bir kaç yıl geri majör oksimoron).

Bu yayın bağlı bağlantılar içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

diğer çıkış her türlü gibi, Verilen, ne keşfetmek normalde bizim gibi ancak anlayışlı alışveriş bu tasarımcı gelince, biz gerçekten katı yatırım yapmaya istediğinizi biliyoruz, trendin her tür ilk run olacak değil zımba veya deyim parçaları zaten, değil on-kendi sarili eğilimler.

Outnet: Bizim İnceleme

Bizim incelemesi: Görme, site markalaşma Eğer Net-a-Porter-temiz, şık, lüks sadece bu taraftan beklediğiniz şeydir; Sadece oldukça sen ve (biz hala 1996 dışarı ‘s yöntemini keşfedecektik arzu) Hedef web sitesini satın değiliz temizlemek oluyor ifade edelim, online satın alma keyfi bir parçası görsel deneyim, kabul edelim. Bu varlık böylece geçmeden, bu malları-ve fiyatları geri geliyor devam edecektir olduğunu söyledi. . .

Temiz tarzı araçları uzantısı, basit navigasyon-Outnet son derece çok ilk sayfadan tasarımcısı, sınıflandırma veya satış yoluyla arama yapmanıza olanak tanır. Biz tasarımcılar için düz başlı (yani Net-a-porter sonuçta ne hakkında olduğunu en) sıra alfabetik kırık aşımı Lela için listeleme temiz kesilmiş (a fave, artan kadınsı giysileri biz de konum özlem aşağı yağsız olarak biz bu tür dahil büyük indirimler 20 öğeleri keşfetti an) orijinal $ 1295 pricetag% 65 indirimle de kap kol ipek elbise, şimdi sadece $ 453,25, die-için. (Not:?. Biz bu Tüm akrabası ancak bin dolar üzerinde başlayan bir tasarımcı ipek elbisesi, gerçek bir bütçe planı fiyat DEĞİLDİR tanımak)

Ama bekleyin, ne bir ABD boyutu 4 veya 6 değilsek? Bu belirli bir öğe, biz bitti şans ama çıkış alışveriş dezavantajı bulunuyor programın. Boyutları sınırlıdır. Bu yüzden boyutuna göre arama yapabilirsiniz? tür-değil sayı boyutuna ancak XS-XL tarafından vardır. “Giyim” kategorisinde “L” seçilmesi, biz $ 225 (yarım kapalı) için bu son derece büyük bir% 100 ipek MINT Jodi Arnold colorblock kolsuz elbise, dahil 125 öğeleri ile geldi.

Arama sonuçları tasarımcı, renk, sınıflandırma (üstler, elbiseler, ceketler, vs.) tarafından, sadece hızlı bir tıklama ya da iki ile her sayfada da değiştirilebilir. Eğer bir boyut M mavi Fendi etek arıyorsanız onlar bir ya da değil varsa olarak arayabilirsiniz böylece Yani, .Okay (ve sadece kayıt için değil mi beste şuna) 5 saniye içinde anlayacaksınız kuyu bir de satın alma tasarımcı kıyafetleri indirim-ama biz zaten bunun için Bluefly.com sahip olarak. Ee başka? Daha bir satın alma zorluk hoşlanıyorsanız, Outnet “Flash” hem de “Pop Up” satış-on bir zamanlayıcı-oldukça açıkçası, önermiyoruz sahiptir. çünkü bir şey satın bütçe planı fashionistas olarak “hızlı, sadece 10 dakika daha indirimde!” kârlılığınızı izlemek için en iyi yöntem değildir. Ancak aynı şekilde var sen eğer gereçleri size saati izlemeye yanı sıra gidecek ne kadar düşük tam olarak görmek için bekleyen öldürmek için biraz zaman varsa-so damla (ve olarak maliyet düşer ettiği satış, “Gitti gidiyor gidiyor” ) tıklama yeterli çabuk, bu değerli olabilir.

Karar: Evet. Devrimci çevrimiçi satın alma deneyimi? Tam olarak değil. Kolay gezilebilen, görsel-çekici, hem de aramızda tasarımcı bağımlısı için büyük tasarımcı indirimler sunan? Kesinlikle. Tasarımcı bağımlıları, uzak imi.

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Planı Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi doğrulamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *