category

Tersinir Eşarp + Pencere Ceketi

Eşarp: Burberry (şu anda% 33 indirim ve diğer üç renkte mevcut!) | Pencere paltosu: Helene Berman | Etek: Teori | Yavurucu: Nordstrom Koleksiyonu | Tayt: DKNY | Pompalar: SJP Koleksiyonu | Dudaklar: NARS (Bansar)

< >

Sağ üst kenar çubuğumdaki işaretin belirttiği gibi, Noel Günü yakında korkutucu bir şekilde. Tam tatil rehberime buradan göz atabilirsiniz, ancak bugün başka bir favori hediye fikrini paylaşacağımı düşündüm – bu Burberry Beauty gibi klasik bir eşarp. Bu parkınız için ekstra patlama elde edersiniz, çünkü geri dönüşümlüdür – bir tarafta deve ve tersine siyah olan bugundy ve siyah. Genel olarak önemli bir eşarp hayranıyım, çünkü en basit kıyafetleri tamamen yeniden keşfediyor, ancak aşağıdaki nedenlerle hayatınızdaki moda seven bayan için gerçekten harika bir tatil hediyesi yapıyor: (1) Bunun gibi bir kare eşarp trés moda; (2) Sonsuza dek sahip olacağı bir şey; (3) Çok yönlülüğün tanımıdır ve bunun gibi resmi veya işe hazır bir kıyafetle yırtık kot pantolon ve bir tişörtle kolayca eşleştirilebilir; ve (4) Diğer giyim eşyaları satın alırken vermeye zorlandığınız korkunç boyutlandırma kararını vermenizi gerektirmez (kimse Noel gününü köpek kulesinde geçirmek istemez).

Ayrı bir notta, fark etmiş olabileceğiniz gibi, yakın zamanda en iyi navigasyon çubuğumu güncelledim, “ofis tarzı” bölümümü yeniden organize ettim-elbette bu blogun birincil içerik alanı olan-ve ayrıca birkaç kategori ekledim Böylece, çalışan kızın hayatının diğer alanlarıyla konuşan ara sıra yazılara kolayca erişebilirsiniz – Fitness, güzellik, düğün, vb. Bu konuda birkaç not aldım (beni Snapchat’te takip edenler için [Kullanıcı Adı : Maryorton] Dün aldığım özellikle çirkin bir yorum hakkında orada rant yapmak zorunda kaldım) ve sadece muhtıra üzerinde daha büyük bir içerik kaymasına işaret etmediğini açıklığa kavuşturmak istedim.

Blogu her gün okursanız, odak noktamın ofis tarzında olmaya devam ettiğini ve çalışan kızın haftada yedi gün boyunca modayı nasıl dahil edebileceğini biliyorsunuz – sadece ofis dışında olduğumuz gece ve hafta sonları. Sayısız okuyucunun isteği üzerine, çalışan kızın dünyasının diğer yönlerine konuşan ara sıra görev dışı görünüm veya yaşam tarzı gönderisini (dünün düğün direği gibi) paylaşmaktan da keyif aldım. Sağlıklı bir iş-yaşam dengesi tutmak önemlidir, bu yüzden burada başarılı bir kariyer ve sağlıklı bir kişisel yaşam olabileceğiniz fikrinin altını çizen içerik üretmeyi seviyorum. İster çalışma haftanıza, seyahat ipuçlarına veya düğün planlama fikirlerine bir egzersiz nasıl sığdıracağınız – her zaman çalışan kız perspektifinden yazıyorum.

Ancak, sadece açık olmak gerekirse, iş tarzı burada ekmek ve tereyağı olmaya devam edecek! Dünkü düğün görevi hariç, geçen hafta önceki yazıların her biri ofis tarzı içeriğini içeriyordu – özellikle geçen haftaki çalışan Girl gardırop zımbalarımdaki yayın! Öyleyse, ofisin içine ve dışına nasıl bir şey giyeceğimi gösterdiğim bir yazıya rastlıyorsanız, en sevdiğim güzellik ürünlerimin ne olduğunu veya düğünümü nasıl planladığımı, dinlenmeye güveniyor, daha fazla iş kıyafetleri hemen etrafında Köşe ve Memorandum’un ofis tarzı çekirdeği hiçbir yere gitmiyor!

Mutlu Perşembe!

Bu yazı Nordstrom ile işbirliği içinde üretildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *