Uncategorized

Kişiselleştirilmiş Mallar için Zazzle, CafePress ve Maşayı

İndirim Oranı Kodlarından İndirim Kodları
Biri için, çevrimiçi satın almak istediğim şeyler için biraz indirim oranı veya promosyon kuponu almaktan her zaman mutluyum. Özellikle teslimat için ödeme yapmaktan hoşlanmadığım için, tercih ettiğim şeyleri evimin konforunda veya parkta, ek bir ücret almadan ve mağazadan mağazaya gitme zorluğu olmadan mükemmel bir indirim oranı düşünüyorum. Çevrimdışı şeyler için satın almak yorucu, tahriş edici ve genellikle gerekliliğim veya istemediğim şeyleri satın alıyorum.
Benim gibiyseniz, tişörtler, çantalar, telefon kılıfları, kırtasiye veya ev süslemeleri gibi kişiselleştirilecek ürünler arıyorsanız, harika haberlerim var. Higeli, Zazzle ve CafePress, yukarıda belirtilen ürünlerde ve daha fazlası için isteğe bağlı baskı hizmetleri sunan sitelerdir. Rutin olarak promosyonlar yürütüyorlar ve bu yayın onları özetleyecek, yapmanız gereken tek şeyin rahat olmasını sağlamak ve kendinize benzersiz bir şey sipariş etmek.
İşleri normalden biraz daha ucuz hale getirmek her zaman çok daha iyi olduğundan, bu tür yayınlamayı belki de haftalık olarak yayınlamaya inanıyorum. Bunun düşüneceğiniz bir şey olup olmadığını ve bu sitelerle ilgili deneyiminizin ne olduğunu anlayayım.
Zazzle’da Zaztwentyoff koduyla% 20 site çapında 21 Haziran’a kadar alabilirsiniz.

Meclisi olarak, tişörtlerde% 15 indirim almak için 21 Haziran’a kadar TS0617 kodunu kullanabilirsiniz.

Ve CafePress, sitede zaten azaltılmış maliyetler için çalışan Beach20 koduyla siparişinizde% 20 indirim oranı sağlıyor.

0/5 (0 yorum)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *