category

Çıkmak! Amazon, hedefin yanı sıra Walmart’ta en çok sevilen sivilce tedavileri, artı uzun süreli sivilce kontrolü için alternatif ilaçlar şimdi denemek için

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Sadece genç cildin üzüldüğüne inandığın zaman, bir sivilce yüzüne çıkar. bize güven, hepimiz oradaydık. Her zaman her zaman büyük bir baskı veya gerginlik altındayken ortaya çıkıyor gibi göründüğü gibi ortaya çıkıyor gibi görünüyor.

Bu yayın bağlı bağlantılar içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

20 doların altında en iyi akne tedavileri

Birkaç dolardan yüzlerce dolara kadar değişen maliyet etiketleri ile yüzlerce akne tedavisi var. 20 doların altında en iyi fiyatlı olanların yanı sıra? Bu soruyu yanıtlamak için, değerlendirmeleri ve Rakip Guys-Amazon, Hedef’in yanı sıra Walmart’ın da değerlendirmelerini temizledik. Kitlelere göre en iyi akne tedavisi için kontrol edildi.

İkonik sivilce yama

İkonik sivilce yama, $ 15.99, Amazon

Bunlar, saf dahidir – bir lekenin üzerinde en iyi şekilde gelen görünmez bir yuvarlak yamadır. Yama, sivilceyi kirden korur ve aynı şekilde bir miktar kamufle eder.

Kullanıcılar, yamanın üstünde en iyi makyaj takabilirsiniz, zar zor farkedilebilir. Eğer bu garip görünüyorsa, uyurken lekeyi azaltmak için sadece yamayı giyin.

Puriderma Akne Alanı Tedavisi

Puriderma Akne Bölgesi Tedavisi, 19.98 $, Amazon

Puriderma’nın tüm doğal formülasyonu, sistik sivilce üzerindeki bir rüya gibi çalışır – şişliğin yanı sıra bir flaşın hassasiyetini de azaltır. Buna “spot tedavisi” olarak adlandırılırken, Amazon Yorumcular da sivilce önleme için kullanırlar. Aktif bileşen, tahriş veya yanma olmadan çalışan çay ağacı yağıdır. Öyleyse, yağlı t bölgesinde birkaç dabs, başlamadan önce gelecekteki koparmaları engellemek için zarar görmez.

Kaptan B Alanı Tedavisi ile Denizci

Kaptan B Alanı Tedavisi, 14.99 $, Hedef

Captain B tarafından denizci, kızarıklığın yanı sıra lekelerinizden tahriş olmasının yanı sıra, kızarıklıkların yanı sıra tüm doğal bir alan tedavisidir. Zulümsüz ve Vegan, Beyaz Söğüt, Ardıç, Cadı Hazel’den yapılan bu organik formülün yanı sıra aloe-üzerinde bir rulo aplikatörde gelir. Kullanıcılar da kokuyu sever.

Farklı Akne Tedavisi

Farklı adapalen jeli, 12,88 $, Walmart

Gelenekselleştiriciler, dermatologlar tarafından geliştirilen bir zamanlar günlük bir topikal retinoid olan farklıdır. Tıbbi çalışmalarda, akne kopmalarını yüzde 87 oranında azaltmıştır. Blackheads, Whiteheads’ın yanı sıra tıkanmış gözeneklerin yanı sıra netlik yapmak için kullanılan su bazlı bir formül. Bir gözden geçiren, “Bu akne için en iyi üründür” diyor.

Akne tamamen ücretsiz fırçalayın

Akne tamamen ücretsiz fırçalayın, 15,98 $, Amazon

Cildi yumuşak tutmak ve siyah noktaları temizlemek için her gün akne tamamen ücretsiz peeling fırçalayın. Temel bileşenler salisilik asit, kömürün yanı sıra, safsızlıkları ortadan kaldırmak için takılan Jojoba’dır, yatıştırıcı tahriş olurken ölü cildi temizler.

Vassoul Blackhead Remover Maskesi

Vassoul Blackhead Remover Maskesi, 14,99 $, Amazon

Hızlı siyah nokta kurtulmak istediğinizde, bu maske hile yapabilir. Üretici, başlamak için temiz yüzünüzün üzerine sıcak bir havlu yerleştirmenizi önerir. Ardından maskeyi yüzünüzün üzerine yaymak ve 15 dakika bekleyin. Kuruduğunda, soyun. Kullanıcılar, siyah noktaları maske ile çıktı, ciltlerini pürüzsüz ve parlak bıraktı. Basit Peezy!

Daha uzun vadeli sivilce tedavileri

Programın Ofisteki Hottie ile bir ilk buluşma yaptığınız günde bir sivilce ile uyanma acil durumunu kavrayacağım. Ancak, temizleyici veya alan tedavinizi değiştirmek yerine sivilce yönetimi için çok daha fazla var. Bu yaşam değişikliklerinin bu yolunu en çok kalıcı sivilce terapisini sunar.

Ugh, tam olarak nasıl ses çıkardığını anlıyorum. “Yaşam Tarzı Değişiklikleri” Sizi, tüm gün salataları yemekle ilgili olarak, koşu bandı üzerinde koşu bandı üzerinde çift basamaklı kilometreler kaydeder. Tam olarak değil. Aknenizin nedenine bağlı olarak, uzun mesafe için kontrol altına almak için sadece az tweaks gereksiniminiz olabilir.

Yiyecek alerjileri sivilce neden olur

Akne, takılı bir saç folikülünün iltihabıdır. Sekarlıklar folikülde, tıkanmasının yanı sıra farklı akne formları daha sonra gerçekleşebilir. Bazı çalışmalar özellikle alerjilerin şekerin yanı sıra sütün akneye neden olabileceğini göstermiştir.

Kistik akne-bu büyüklerin yanı sıra tahriş edici lekeler ve spesifikler gıda alerjileri ile ilişkilidir. Akyonunuzun bir alerjiyle ilişkili olup olmadığını görmek için bir eliminasyon diyet planını deneyebilirsiniz.

Hormonal dengesizlikler sivilce neden olur

Denge dışı hormonlar, sayısız sistemik sağlık ve sağlıklı yaşam ile ilgili olabilir. Eğer bu CAU iseSECY için SE, muhtemelen hormonlarınızın vücudunuzdaki diğer sorunlara neden oluyor. Hormonal akne sıklıkla çenenin yanı sıra çenede de görülür.

Diyet planınız, dış ortamınızdan kimyasallara maruz kaldığınızda, diyet planınız dengeli beslenme sunmadığında hormonlar çıkabilir.

Bu nedenle, bazı kadınlar, doğum kontrolüne devam ettikten sonra aknelerinde bir geliştirme görmesinin nedeni, hormonlar ve sivilce nesirin. Daha güvenli bir yol olsa, hormonlarınızı, yağ asitlerinin yanı sıra besin maddelerini sağlayan bir diyet planı ile dengelemektir. Bu kolay, ancak katı, tam olarak hormonların diyet planı ile nasıl dengeleneceğinin yanı sıra yaşam biçiminin nasıl değişir.

Hayatınızı mümkün olduğu kadar çok sayıda toksin olarak temizlemek, hormonlarınızın dengede kalmasına yardımcı olacaktır. Raflardaki çok sayıda ürün, sahte östrojenler arasında – sadece şampuan, saç kremi, sabun, çamaşır deterjanı, losyonda paraben kelimesini arayın. Veya, Plastiklerde BPA. BodyCare ürünlerinizi paraben içermeyen formüller için yanı sıra plastik bardakların yanı sıra su şişelerinin yanı sıra devreye girmeyi deneyin.

Yanlış cilt kremleri sivilce neden olur

Uzun süre sivilce ile mücadele ederseniz, çok sayıda farklı ürünleri değişen sonuçlarla denediniz. Mesele şu ki, cildiniz olduğun kadar belirgin. Nazik, tamamen doğal bir ürünle daha iyi yapabilirsiniz. Veya cildiniz, proaktif hat gibi, sert bir şey seçebilir. Deneme yapmaktan yorulduysanız, tarihinizle ilgili bir dermatologla konuşun ve önerilen bir tedavi planı olsun.

Akne’ye yardımcı olabilecek takviyeler

Balık yağları

Sağlıklı bir vücudun (beyin, kalp, eklemler, kan) pratik olarak her parçası için gereklidir, balık yağlarındaki yağ asitleri, hormonları dengelenir ve iltihaplanmayı azaltır ve sivilce tedavisinde ön hat yapar.

D vitamini

D vitamini, hormon dengesinin yanı sıra sağlıklı bir bağışıklık sistemi için önemli bir hormondur.

Probiyotik

Probiyotikler, inflamasyonla mücadele etmek ve sağlıklı bir bağışıklık sistemini desteklemek için bağırsaklarında çalışır. Neredeyse her zaman ihmalden sonra vücudu yeniden dengelemek için gereklidirler.

Çinko

Çinko, geçmiş sivilceden yara izi azalmasına ve cildiniz bezinizin ürettiği yağların miktarını kontrol etmenize yardımcı olur.

B vitamini karmaşık

B vitamini kompleksi, nörolojik işleyiş gibi birçok başka şey arasında hormon dengesi için önemlidir.

Vitex (Chasterle)

Bazı kadınlar Vitex tarafından hormonal akne ve PMS semptomları için bir tedavi olarak söz veriyorum. Vitex’e başlamadan önce doktorunuzla konuşun.

Alternatif akne tedavileri

Akupunktur

Akupunktur, uzun zamandır hormon dengesindeki alternatif sağlık ve sağlık bakımı uygulayıcılarının önemli bir parçası olmuştur. Bölgesel bir hizmeti keşfetmek için bu rehbere danışın.

Herbalistler

Bir bitkalist, akne tedavisi için uygun özelleştirilmiş bir formül üretebilir. Size yakın bir tane keşfetmek için, bu rehbere danışın.

Egzersiz yapmak

Düzenli egzersiz, sivilce tedavilerinden hızlı bir şekilde erişilen en temeldir. Ve elbette, daha sakin bir zihin, daha hızlı metabolizmanın yanı sıra daha sakin bir zihin de var.

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Planı Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi doğrulamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *