Uncategorized

Toptan egzersiz tozluklarını şekillendirmenin

DO’ları ve Yapılmamalarını revize edelim, toptan egzersiz tozluklarını şekillendirme ve yapmamaları revize edelim
08/11/2018, Alanic Global tarafından gönderildi
Tozluk giymek yeni bir eğilim değildir; Ancak, onlara kayma tanımı değişti. Tozluk giyen bir zaman sadece parlak, parlak veya süslü olanlarla sınırlı bir zaman vardı. Bugün, eğilim bükülmüş bir dönüş aldı ve kadınlar esnek, elastik ve rahat olan fitness tozluklarına çok daha fazla odaklanıyor. Athleisure tarzı ifadeye kefil olan alt aşınma temelleri, ana akım giyim endüstrisine ulaştı ve kadınları geleneksel legging aşma stilini almaya itti.

Şimdi, satıcılar baskılı olanlardan, örgü tozluklara, bloke edilmiş renk, capri kesimine ve fitness seanslarına, yoga sınıflarına giyilecek kadar çok daha çok daha fazla olan çok çeşitli fitness tozluk koleksiyonu buldular. ve ayrıca partilere ve rahat gezilere.

Ancak egzersiz tozluklarını giymek için görgü kurallarından tamamen emin olmayabilirsiniz ve bu nedenle bazı DO’ları getirdik ve toptan egzersiz tozluklarını güvenle denememiz.

Matchy Matchy’ye bir şans verin
Matchy Matchy Style yapmanın abartılı ve modası geçmiş bir şey olacağı fikriniz olabilir. Ancak bu her zaman moda blogcuları tarafından tavsiye edildi ve ünlüler de buna başvuruyorlar. Bu nedenle, bazı yeni değişiklikler getirmek için, fitness baskılı veya tek renkli tozlukları herhangi bir tarzda benzer tepelerle takarken kesinlikle eşleşen eşleşme stilini deneyebilirsiniz.
Koordinasyon önemlidir
Giydiğiniz tozluk ve üstlerin veya ceketin koordinasyon ve senkronize olduğunu ve bu nedenle üst kısımları veya tişörtleri tamamlayan baskılı tozlukları veya renkli tozlukları giymeniz gerektiğini unutmayın. Yerden bir şey giyerseniz, kıyafet bir hotchpotch olur.
Eğlenceli katmanlarla oyna
Taytları bir dizi eğlenceli ve renkli katmanla takarken kıyafetinizle bir oran verin. Tee’yi kot ceket veya deri ceketle ekleyin veya giydiğiniz tozluk çifti üzerinde bir chambray veya pazen tişörtlerle kolu giyin. Bu, büyük bir dönüşüm için kıyafet için biraz hacim sunacaktır.
Zirvede çok yapışmayın
Gelen bir kıyafet giymek istiyorsanız, gevşek bir tişört veya iyi bir silueti olan bir üst denemelisiniz. Önde gelen toptan fitness giyim üreticilerinden biri tarafından oluşturulan tozluk çifti sıkıdır ve bu nedenle tekrar sıkı üst veya dış giyim ile yer dışında bir şey yaratamazsınız.

Uzun botlar iyi görünüyor
Egzersiz derslerinde yoga veya fitness tozlukları ile birlikte çalışan ve biraz değişiklik arayan aynı eski spor ayakkabılardan sıkılmış olabilirsiniz. Birbirinizi mükemmel bir şekilde tamamlayan ve partilere uygun görünen uyluk yükselen uzun botları ile tozlukları bir araya getirebilirsiniz.
Üstlerle büyük boy
Kabuğundan çıkıp korkak ve özensiz bir şey deneyebilirsiniz. Büyük boyutlu ve eğimli tişörtleri sıkı monte edilmiş tozluklarla giyin ve kıyafetlerin en iyi dengesi ile kesinlikle sallanın.
Kırp Üstü Şenatans
Yüksek bel tozlukları, moda senaryosuna bir kez daha geri dönen mahsul üstleriyle eşleştirdiğiniz için çok gerekli retro bükülme sağlanmalıdır. Ayrıca, tanınmış toptan fitness giyim sağlayıcıları tarafından üretilen spor salonu mahsul tişörtlerini satın alın ve spor şortlarınız ve tahtalarınızla fitness sınıflarına giyin.

Etiketler:
Fitness giyim üreticileri
Toptan Fitness Giyim
Toptan Fitness Giyim Tedarikçileri
Toptan Fitness Giyim Üreticileri
Toptan egzersiz tozlukları

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *